FB pixel TP pixel
When Animals Dream
When Animals Dream

Když zvířata sní

When Animals Dream
Dánsko | 2014 | Drama | Záhada | 84 minut

Devatenáctiletá Marie žije sama se svými rodiči. Nemá nikoho, komu by se mohla svěřovat, kromě Daniela, mladého muže okouzleného její divokou povahou. Místní lidé však mají z dívky obavy, neméně pak z její matky, která je upoutána na invalidní vozík, trpící záhadnou chorobou. Když Marie zjistí, že s...

Devatenáctiletá Marie žije sama se svými rodiči. Nemá nikoho, komu by se mohla svěřovat, kromě Daniela, mladého muže okouzleného její divokou povahou. Místní lidé však mají z dívky obavy, neméně pak z její matky, která je upoutána na invalidní vozík, trpící záhadnou chorobou. Když Marie zjistí, že se její tělo mění - na hrudi a zádech jí roste hustá srst - začne pátrat po odpovědích vztahujících se k utajované rodinné minulosti. Po něčem, co bude mít nedozírné následky pro ni i pro celou rodinu.

Hrají: Lars Mikkelsen, Sonja Richter, Jakob Oftebro, Stig Hoffmeyer, Tina Gylling Mortensen

IMDb  58 % Kinobox  56 %

Když zvířata sní online

Sledovat Když zvířata sní online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Když zvířata sní online, zda je ke stažení a zda má Když zvířata sní dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 9. 7. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Když zvířata sní recenze a hodnocení

Ve filmu Když zvířata sní hrají Lars Mikkelsen, Sonja Richter, Jakob Oftebro, Stig Hoffmeyer, Tina Gylling Mortensen.

Film Když zvířata sní režíruje .

Film Když zvířata sní má 84 minut.

Film Když zvířata sní měl rozpočet 3 000 000 $.

Film Když zvířata sní můžete vidět na Edison.

Film Když zvířata sní je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.