FB pixel TP pixel
Stínu neutečeš

Stínu neutečeš

Stínu neutečeš
Česko | 2009 | Drama | Záhada

Řehoř si žije spokojeně. Jeho žena Evženie ne. Po šedesáti letech manželství přichází osmdesátiletá Evženie za svou vnučkou - právničkou Katkou, aby jí pomohla rozvést s pětaosmdesátiletým manželem Řehořem. Katka je šokována babiččiným rozhodnutím i její tvrdostí a neústupností. Co se muselo stát ve...

Řehoř si žije spokojeně. Jeho žena Evženie ne. Po šedesáti letech manželství přichází osmdesátiletá Evženie za svou vnučkou - právničkou Katkou, aby jí pomohla rozvést s pětaosmdesátiletým manželem Řehořem. Katka je šokována babiččiným rozhodnutím i její tvrdostí a neústupností. Co se muselo stát ve vztahu prarodičů, že to ani celá desetiletí nezahladila? Katka nechce rozbít svou milovanou rodinu a pokusí se rozluštit babiččin důvod. Odkryje dramatickou minulost vlastní rodiny, ale tajemství prarodičů pro ni zůstane neodhaleno. Babička riskuje ztrátu vnučky a pravdu jí zatají, tíhu dávné viny nechce přenést na další generaci.

IMDb  62 %

Stínu neutečeš online

Sledovat Stínu neutečeš online můžeš na České kino, Filmy česky a zadarmo, KoukeYTe, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Stínu neutečeš online, zda je ke stažení a zda má Stínu neutečeš dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 8. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Filmy česky a zadarmo
Filmy česky a zadarmo
HD kvalita | od 1. 10. 2017
Zdarma
KoukeYTe
KoukeYTe
HD kvalita | SD kvalita | od 18. 2. 2021
Zdarma
Starmax
Starmax
od 12. 9. 2022
Cena nezjištěna

Stínu neutečeš obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Stínu neutečeš, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Stínu neutečeš postavy.

Stínu neutečeš recenze a hodnocení

Ve filmu Stínu neutečeš hrají Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol, Simona Krainová, Lukáš Vaculík, Simona Babčáková, Hynek Čermák.

Film Stínu neutečeš režíruje Petr Nikolaev.

Film Stínu neutečeš můžete vidět na České kino, Filmy česky a zadarmo, KoukeYTe, Starmax, Voyo.

Film Stínu neutečeš je online na České kino, Filmy česky a zadarmo, KoukeYTe, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.