FB pixel TP pixel
Stínu neutečeš

Stínu neutečeš

Stínu neutečeš
Česko | 2009 | Drama | Záhada

Řehoř si žije spokojeně. Jeho žena Evženie ne. Po šedesáti letech manželství přichází osmdesátiletá Evženie za svou vnučkou - právničkou Katkou, aby jí pomohla rozvést s pětaosmdesátiletým manželem Řehořem. Katka je šokována babiččiným rozhodnutím i její tvrdostí a neústupností. Co se muselo stát ve...

Řehoř si žije spokojeně. Jeho žena Evženie ne. Po šedesáti letech manželství přichází osmdesátiletá Evženie za svou vnučkou - právničkou Katkou, aby jí pomohla rozvést s pětaosmdesátiletým manželem Řehořem. Katka je šokována babiččiným rozhodnutím i její tvrdostí a neústupností. Co se muselo stát ve vztahu prarodičů, že to ani celá desetiletí nezahladila? Katka nechce rozbít svou milovanou rodinu a pokusí se rozluštit babiččin důvod. Odkryje dramatickou minulost vlastní rodiny, ale tajemství prarodičů pro ni zůstane neodhaleno. Babička riskuje ztrátu vnučky a pravdu jí zatají, tíhu dávné viny nechce přenést na další generaci.

Hrají: Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol, Simona Krainová, Lukáš Vaculík, Simona Babčáková, Hynek Čermák

Režie: Petr Nikolaev

IMDb  62 % Kinobox  49 %

Sleduj Stínu neutečeš celý film zdarma

Pusť si Stínu neutečeš online hned zdarma na Filmtoro.Stínu neutečeš online

Sledovat Stínu neutečeš online můžeš na Canal Plus, České kino, Filmy česky, Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Stínu neutečeš online, zda je ke stažení a zda má Stínu neutečeš dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
od 14. 10. 2023
Předplatné za 189 Kč nebo 239 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Filmy česky
Filmy česky
HD kvalita | od 1. 10. 2017
Zdarma
Kinobox
Kinobox
od 2. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Stínu neutečeš recenze a hodnocení

Ve filmu Stínu neutečeš hrají Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol, Simona Krainová, Lukáš Vaculík, Simona Babčáková, Hynek Čermák.

Film Stínu neutečeš režíruje Petr Nikolaev.

Film Stínu neutečeš můžete vidět na Canal Plus, České kino, Filmy česky, Kinobox.

Film Stínu neutečeš je online na Canal Plus, České kino, Filmy česky, Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.