FB pixel TP pixel
Kids

Kids

Kids
USA | 1995 | Drama | Drogy | 91 minut

Režisér Larry Clark ve filmu KIDS velmi přesvědčivě zachytil podle scénáře devatenáctiletého mladíka jeden den ze života newyorských teenagerů, jejichž čas takřka beze zbytku vyplňují drogy a sex. Mladíček Telly je posedlý získáváním nezletilých panenských milenek. Kromě jiných předností to pro něj ...

Režisér Larry Clark ve filmu KIDS velmi přesvědčivě zachytil podle scénáře devatenáctiletého mladíka jeden den ze života newyorských teenagerů, jejichž čas takřka beze zbytku vyplňují drogy a sex. Mladíček Telly je posedlý získáváním nezletilých panenských milenek. Kromě jiných předností to pro něj znamená jistotu, že se nenakazí nějakou pohlavní chorobou. Právě on však nevědomky šíří AIDS... Film je velmi sugestivní a znepokojivou moralitou, varující před drogami, násilím a promiskuitou. Clark obsadil do filmu výhradně neherce, jež dokázal přimět k mimořádně spontánnímu projevu. Dospělí se ve filmu až na několik výjimek neobjevují; svět osmnáctiletých \dětí\ tu existuje jakoby v izolaci, takže dospělí tu nevystupují ani jako \nepřátelé\. Snímek, v četných erotických scénách balancující na hranici měkké pornografie, byl v domácích kinech přístupný (na rozdíl o některých zahraničních států) již od patnácti let. Právě mladé generaci je totiž Clarkovo dílo jako memento určeno.

Hrají: Leo Fitzpatrick, Rosario Dawson, Chloë Sevigny, Justin Pierce, Sajan Bhagat, Billy Valdes, Billy Waldeman

Režie: Larry Clark

IMDb  70 % Kinobox  68 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Kids online

Kids online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kids zajímavosti

Rozpočet
1 500 000 $
Tržby v českých kinech
2 486 720 Kč
Návštěvnost v českých kinech
72 560 diváků

Kids recenze a hodnocení

Ve filmu Kids hrají Leo Fitzpatrick, Rosario Dawson, Chloë Sevigny, Justin Pierce, Sajan Bhagat, Billy Valdes, Billy Waldeman.

Film Kids režíruje Larry Clark.

Film Kids má 91 minut.

Film Kids měl rozpočet 1 500 000 $.

Film Kids vidělo v českých kinech 72 560 diváků.

Film Kids není zatím nikde online.

Film Kids není zatím kde sledovat.