FB pixel TP pixel
Beautiful Boy

Krásný kluk

Beautiful Boy
USA | 2018 | Drama | Drogy | 111 minut

Příběh otce, který musí sledovat a prožívat, jak jeho syn bojuje se závislostí na drogách. Snímek se zaměřuje na obě hlavní postavy a je vyprávěn ze dvou stran.

Hrají: Steve Carell, Timothée Chalamet, Maura Tierney, Amy Ryan, Timothy Hutton, Kaitlyn Dever, Stefanie Scott

Režie: Felix Van Groeningen

IMDb  73 % Kinobox  71 %

Krásný kluk online

Sledovat Krásný kluk online můžeš na Amazon Prime Video, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Krásný kluk online, zda je ke stažení a zda má Krásný kluk dabing nebo titulky.

Amazon Prime Video
Amazon Prime Video
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | 4K kvalita | HD kvalita | SD kvalita | od 25. 8. 2019
Předplatné za 79 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
původní znění | české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Krásný kluk novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Krásný kluk, které najdeš na našem webu.

20 originálních filmů na Amazon Prime
20 originálních filmů na Amazon Prime
03.10.2019 12:00:00 | Tipy na film

Amazon se v poslední době rozhodl vedle seriálů zainvestovat i do filmové produkce a na jeho službě Amazon Prime se tak můžete podívat na několik zajímavých snímků. Pojďme si je představit.

10 oscarových favoritů, kteří budou v Torontu
10 oscarových favoritů, kteří budou v Torontu
25.07.2018 | Tipy na film

Torontský filmový festival, který se letos koná od 6. do 16. září, patří mezi nejprestižnější filmové události roku. Spolu s Cannes, Benátkami a festivalem v New Yorku většinou představí všechny zásadní filmy následující sezóny. Premiéra v Torontu mnohdy znamená i velkou výhru na Oscarech, a jinak tomu zjevně nebude ani letos. Právě oznámená část programu totiž překypuje očekávanými filmy těch nejtalentovanějších tvůrců současnosti. Filmotoro navíc letos bude u toho! A na jaké filmy z programu se těšíme nejvíce?

Krásný kluk zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 010 538 Kč
Návštěvnost v českých kinech
7 812 diváků

Krásný kluk recenze a hodnocení

Adam Hencze
Adam Hencze Pinbacker
12.06.2022 23:02:08

Nic a David jsou táta a syn a mají nebývale blízký vztah. Mluví spolu o všem, a ani joint není coby společná aktivita úplné tabu. Lež se mezi ně vkrádá, až když Nic začíná propadat stále silnějším drogám a skončí na odvykačce. Začíná boj se závislostí plný pádů a vzestupů. Jaký je film, který se sna......   Celá recenze

 40 %
Dagmar Šimková
Dagmar Šimková TotalFilm
03.01.2019

I když to měl být především upřímný příběh, zabíjí ho nakonec jeho edukativní vyznění podpořené bilancí o drogově závislých ve Spojených státech na konci snímku. Každé živé bytosti musí po dvou hodinách sledování Beautiful Boy dojít, že drogová závislost a léčba je běh na dlouhou trať s velmi nejist......   Celá recenze

 68 %
Rimsy
Rimsy Moviezone
15.12.2018

Mohla to být výrazná adaptace silného rodinného dramatu, nejistá režie však ambice z většiny pohřbila. Ústřední herecké duo pak tenhle zcela zaměnitelný film o ......   Celá recenze

 60 %
Marek Čech
Marek Čech AVmania

Emotivní drama o drogové závislosti, rodinném trápení a nezlomném poutu mezi otcem a synem, které je postavené na silných hereckých výkonech Timothéea Chalameta......   Celá recenze

Ve filmu Krásný kluk hrají Steve Carell, Timothée Chalamet, Maura Tierney, Amy Ryan, Timothy Hutton, Kaitlyn Dever, Stefanie Scott.

Film Krásný kluk režíruje Felix Van Groeningen.

Film Krásný kluk má 111 minut.

Film Krásný kluk vidělo v českých kinech 7 812 diváků.

Film Krásný kluk můžete vidět na Amazon Prime Video, KVIFF TV.

Film Krásný kluk je online na Amazon Prime Video, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.