FB pixel TP pixel
The Priest's Children
The Priest's Children

Knězovy děti

The Priest's Children
Chorvatsko | 2013 | Drama | Satira | 93 minut

Svěží, satirická komedie přivede diváka na malý ostrov Dalmácie. Mladý kněz Fabian, jenž zde převzal po svém předchůdci farnost, je zděšen zdejšími statistikami. Úmrtnost je příliš vysoká, porodnost je příliš malá. S dobrým úmyslem a heslem „dokonce i papež je proti používání kondomů\ se Fabian poku...

Svěží, satirická komedie přivede diváka na malý ostrov Dalmácie. Mladý kněz Fabian, jenž zde převzal po svém předchůdci farnost, je zděšen zdejšími statistikami. Úmrtnost je příliš vysoká, porodnost je příliš malá. S dobrým úmyslem a heslem „dokonce i papež je proti používání kondomů\ se Fabian pokusí zlomit místní trend. Za pomoci pobožného trafikanta Petara a lékárníka Marina propichují prodávané kondomy a antikoncepční pilulky mění za vitaminy. Brzy se dostaví kýžené výsledky a těhotenský boom začíná. Cesta do pekla je však vždy dlážděna dobrými úmysly.

IMDb  68 % CSFD  73 %

Knězovy děti online

Sledovat Knězovy děti online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Knězovy děti online, zda je ke stažení a zda má Knězovy děti dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 6. 5. 2020
Předplatné za 155 Kč

Knězovy děti zajímavosti

Tržby v českých kinech
147 196 Kč
Návštěvnost v českých kinech
1 455 diváků

Knězovy děti recenze a hodnocení