FB pixel TP pixel
Kobova garáž
Kobova garáž

Kobova garáž

Kobova garáž
Česko | 2003 | Drama seriály | Novináři | 79 minut | 1 řad(a) | 2 epizod | Nové díly od 1. 9. 2017

Kobova garáž je název románu Zdeňka Zapletala, který podle příběhů z této knihy napsal také scénář k dvoudílnému televiznímu filmu ostravského studia České televize. Jen asi málokdo ví, že "Koba" byla Stalinova přezdívka z ilegality. "Kobova garáž" se ve filmu říká staré garáži v areálu výchovného ú...

Kobova garáž je název románu Zdeňka Zapletala, který podle příběhů z této knihy napsal také scénář k dvoudílnému televiznímu filmu ostravského studia České televize. Jen asi málokdo ví, že "Koba" byla Stalinova přezdívka z ilegality. "Kobova garáž" se ve filmu říká staré garáži v areálu výchovného ústavu mládeže (pasťáku), kam se odkládají nepotřebné věci. Právě sem chodí "mladí zločinci" kouřit a fetovat, připravovat útěky a snít své sny o svobodě. Vypravěčem příběhu je novinář (Pavel Kříž), který sbírá materiál pro reportáž z výchovného ústavu. Ve filmu vystupuje nejdříve jako nezúčastněný vypravěč, později do hry sám vstupuje jako jeden z aktérů. Děj se odehrává na pozadí událostí roku 1989. Jde o zvláštní propletenec osudů skupinky mladých lidí, kteří zdánlivě nemají spolu nic víc společného, než právě své mládí. Osmnáctiletá studentka Simona žije s matkou a bratrem. Má konflikty ve škole i doma a zmatek v citech. Na pololegální rockový koncert přišla s přítelem Mirkem, i když předmětem jejího zájmu je zpěvák Michal, který je právě na pódiu. Na stejnou akci se spíše náhodou dostanou i tři chovanci pasťáku Ali, Martin a Král. To je začátek příběhu navozující atmosféru a praktiky doby, která je stále součástí našich životů. Hořkosladký příběh může být brán jako polemika sloganu o lásce a pravdě, která zvítězí nad lží a nenávistí.

Hrají: Pavel Kříž, Kateřina Janečková, Michal Novotný, Daniel Margolius, Veronika Freimanová, Andrej Hryc, Vítězslav Kryške, Valérie Zawadská, Michal Holán, Jindřich Nováček, Jan Fišar

Režie: Jindřich Procházka

IMDb  60 % Kinobox  64 %

Kobova garáž online

Sledovat Kobova garáž online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kobova garáž online, zda je ke stažení a zda má Kobova garáž dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 18. 5. 2003
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kobova garáž recenze a hodnocení

V seriálu Kobova garáž hrají Pavel Kříž, Kateřina Janečková, Michal Novotný, Daniel Margolius, Veronika Freimanová, Andrej Hryc, Vítězslav Kryške, Valérie Zawadská, Michal Holán, Jindřich Nováček, Jan Fišar.

Seriál Kobova garáž můžete vidět na iVysílání.

Seriál Kobova garáž je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.