FB pixel TP pixel
Cat on a Hot Tin Roof

Kočka na rozpálené plechové střeše

Cat on a Hot Tin Roof
USA | 1958 | Romantické filmy | 108 minut

Alkoholik Brick (Paul Newman) býval dříve profesionálním hráčem fotbalu. Dnes utápí své dny v alkoholu a odmítá lásku i pomoc své ženy Maggie (Elizabeth Taylor). V den otcových narozenin dojde mezi ním a jeho bratrem (Jack Carson) k roztržce. Pak ale vyjde najevo, že jejich otec je vážně nemocný a u...

Alkoholik Brick (Paul Newman) býval dříve profesionálním hráčem fotbalu. Dnes utápí své dny v alkoholu a odmítá lásku i pomoc své ženy Maggie (Elizabeth Taylor). V den otcových narozenin dojde mezi ním a jeho bratrem (Jack Carson) k roztržce. Pak ale vyjde najevo, že jejich otec je vážně nemocný a umírá na rakovinu.

IMDb  81 %

Kočka na rozpálené plechové střeše online

Sledovat Kočka na rozpálené plechové střeše online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kočka na rozpálené plechové střeše online, zda je ke stažení a zda má Kočka na rozpálené plechové střeše dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 10. 11. 2018
Cena nezjištěna

Kočka na rozpálené plechové střeše obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kočka na rozpálené plechové střeše, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kočka na rozpálené plechové střeše postavy.

Kočka na rozpálené plechové střeše recenze a hodnocení

Tvůj názor na Kočka na rozpálené plechové střeše?

Ve filmu Kočka na rozpálené plechové střeše hrají Elizabeth Taylor, Paul Newman, Burl Ives, Judith Anderson, Jack Carson, Madeleine Sherwood, Vaughn Taylor.

Film Kočka na rozpálené plechové střeše režíruje Richard Brooks.

Film Kočka na rozpálené plechové střeše má 108 minut.

Film Kočka na rozpálené plechové střeše můžete vidět na iTunes.

Film Kočka na rozpálené plechové střeše je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.