FB pixel TP pixel
Kokowaah

Kohout na víně

Kokowaah
Německo | 2011 | Kohout na víně | Komedie | 123 minut

Německá superstar Til Schweiger napsal, zprodukoval, zrežíroval a také si zahrál v této úsměvné a dojemné komedii. Henry je nevyzpytatelný scénárista, který se vrhá z náručí jedné nešťastné aféry do druhé. Pracovně na tom není o moc lépe. Jednoho dne však dostane životní příležitost napsat filmovou ...

Německá superstar Til Schweiger napsal, zprodukoval, zrežíroval a také si zahrál v této úsměvné a dojemné komedii. Henry je nevyzpytatelný scénárista, který se vrhá z náručí jedné nešťastné aféry do druhé. Pracovně na tom není o moc lépe. Jednoho dne však dostane životní příležitost napsat filmovou adaptaci slavného románu, který samozřejmě nenapsal nikdo jiný, než jeho bývalá přítelkyně a životní láska, Catherine. Jenže všechny jeho naděje na konečně šťastný a úspěšný život se obrátí vzhůru nohama, když se u jeho dveří objeví osmiletá Magdalena. Údajně je jeho dcerou a produktem dostaveníčka na jednu noc. Byla svěřena do péče svého biologického otce, než se její matka v zámoří vypořádá se soudním procesem. Otcovství není nikdy procházka růžovou zahradou. Ale když se to stane přes noc - zrovna když se snažíte napsat své životní dílo a získat zpět lásku svého života - je to prakticky nemožné!

IMDb  64 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Kohout na víně online

Kohout na víně online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Kohout na víně obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kohout na víně, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kohout na víně postavy.

Kohout na víně recenze a hodnocení

Ve filmu Kohout na víně hrají Til Schweiger, Emma Schweiger, Samuel Finzi, Sanny van Heteren, Friederike Kempter, Sönke Möhring, Katharina Thalbach.

Film Kohout na víně režíruje Til Schweiger.

Film Kohout na víně má 123 minut.

Film Kohout na víně není zatím nikde online.

Film Kohout na víně není zatím kde sledovat.