FB pixel TP pixel
A Shot in the Dark

Komisař Clouseau na stopě

A Shot in the Dark
Velká Británie | 1964 | Růžový panter | Komedie | Krimi komedie | 102 minut

Té noci zazněly z nádherného paláce Benjamina Ballona, rozkládajícího se v obrovské zahradě kdesi na okraji Paříže, čtyři výstřely. Očím zděšeného majordoma, který první přispěchal na místo, se zjevila komorná Maria Gambrelliová, stojící s ještě kouřící pistolí v ruce nad mrtvolou svého milence, špa...

Té noci zazněly z nádherného paláce Benjamina Ballona, rozkládajícího se v obrovské zahradě kdesi na okraji Paříže, čtyři výstřely. Očím zděšeného majordoma, který první přispěchal na místo, se zjevila komorná Maria Gambrelliová, stojící s ještě kouřící pistolí v ruce nad mrtvolou svého milence, španělského šoféra Miguela. Všechny důkazy hovoří proti ní, nikdo soudný nemůže o její vině pochybovat. Jenomže vyšetřováním byl - tak trochu náhodou a tak trochu omylem - pověřen inspektor Jacques Clouseau z pařížské Sureté. A toho nikdo a nic nepřesvědčí, že tato krásná a křehká žena, do níž se na první pohled zamiloval, je vražedkyně. A dokonce mnohonásobná, neboť Miguel nebude zdaleka poslední obětí...

Hrají: Peter Sellers, Elke Sommer, George Sanders, Herbert Lom, Graham Stark, Moira Redmond, Tracy Reed

Režie: Blake Edwards

IMDb  76 % Kinobox  74 %

Komisař Clouseau na stopě online

Sledovat Komisař Clouseau na stopě online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Komisař Clouseau na stopě online, zda je ke stažení a zda má Komisař Clouseau na stopě dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 11. 10. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Komisař Clouseau na stopě recenze a hodnocení

Tvůj názor na Komisař Clouseau na stopě?

Ve filmu Komisař Clouseau na stopě hrají Peter Sellers, Elke Sommer, George Sanders, Herbert Lom, Graham Stark, Moira Redmond, Tracy Reed.

Film Komisař Clouseau na stopě režíruje Blake Edwards.

Film Komisař Clouseau na stopě má 102 minut.

Film Komisař Clouseau na stopě můžete vidět na iTunes.

Film Komisař Clouseau na stopě je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.