FB pixel TP pixel
The Return of the Pink Panther

Návrat Růžového pantera

The Return of the Pink Panther
Velká Británie | 1975 | Růžový panter | Komedie | Krimi komedie | 113 minut

Geniální nešika opět na scéně! Peter Sellers alias inspektor Clouseau zase jednou na stopě největšího diamantu světa. Opět jednou byl Růžový panter, největší diamant světa (nazývaný tak proto, že mikroskopická puklinka na jedné jeho plošce připomíná při pohledu z určitého úhlu pantera, chystajícího ...

Geniální nešika opět na scéně! Peter Sellers alias inspektor Clouseau zase jednou na stopě největšího diamantu světa. Opět jednou byl Růžový panter, největší diamant světa (nazývaný tak proto, že mikroskopická puklinka na jedné jeho plošce připomíná při pohledu z určitého úhlu pantera, chystajícího se ke skoku) ukraden! V muzeu Lugašského království, kam jej denně chodily obdivovat desítky návštěvníků, byli přesvědčeni, že je nedobytný. A vskutku, může být dokonalejší zabezpečení, než je soustava pancéřových dveří, které se automaticky hermeticky uzavřou kolem každého, kdo by se mu jen chtěl přiblížit na dosah? Zdá se však, že ten, kdo se zmocnil diamantu, byl mistr svého oboru

Hrají: Peter Sellers, Herbert Lom, Peter Arne, Peter Jeffrey, Grégoire Aslan, Graham Stark, Eric Pohlmann

Režie: Blake Edwards

IMDb  71 % Kinobox  75 %

Návrat Růžového pantera online

Sledovat Návrat Růžového pantera online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Návrat Růžového pantera online, zda je ke stažení a zda má Návrat Růžového pantera dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 2. 3. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč Nákup (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Návrat Růžového pantera novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Návrat Růžového pantera, které najdeš na našem webu.

30 komedií na HBO GO, které vás pobaví i v karanténě
30 komedií na HBO GO, které vás pobaví i v karanténě
18.03.2020 | Tipy na film

Karanténa je už po pár dnech dosti depresivní záležitostí. Tak proč ji nerozčísnout nějakou pořádnou komedií. Vybrali jsme pro vás 35 nejrůznějších filmů tohoto žánru, jež jsou aktuálně dostupné na HBO GO. Najdete mezi nimi své favority?

27 povedených filmů, které jsou od února dostupné na HBO GO
27 povedených filmů, které jsou od února dostupné na HBO GO
09.03.2020 | Tipy na film

HBO každý měsíc přináší zajímavou všehochuť nově přidaných filmů. Některé se po delší době vrací do nabídky, jiné mají premiéru a pestrá je i žánrovost. Naleznete zde totiž nezávisláky, evropské filmy, filmy pro celou rodinu i malé děti a samozřejmě i nějaké ty novinky a filmové klasiky.

10 filmových hitů, které mají do konce února premiéru na HBO GO
10 filmových hitů, které mají do konce února premiéru na HBO GO
17.02.2020 12:00:00 | Tipy na film

HBO GO se v poslední době snaží a kromě svých původních pořadů přináší pravidelně pořádnou porci licencovaných filmů, které dosud na streamovací službě nebyly uvedeny. Pojďme se podívat na největší pecky, které nás čekají do konce února.

Návrat Růžového pantera recenze a hodnocení

Tvůj názor na Návrat Růžového pantera?

Ve filmu Návrat Růžového pantera hrají Peter Sellers, Herbert Lom, Peter Arne, Peter Jeffrey, Grégoire Aslan, Graham Stark, Eric Pohlmann.

Film Návrat Růžového pantera režíruje Blake Edwards.

Film Návrat Růžového pantera má 113 minut.

Film Návrat Růžového pantera můžete vidět na Google Play.

Film Návrat Růžového pantera je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.