FB pixel TP pixel
Komtesa Mary
Komtesa Mary

Komtesa Mary

Komtesa Mary
Česko | 1983 | Životopisné filmy | Spisovatelé

I když zemřel ve svých sedmdvaceti letech, zanechal za sebou M. J. Lermontov (1814-1841) dílo, které ovlivnilo vývoj ruské literatury a je živé dodnes. Vedle rozsáhlé básnické tvorby je to především poéma Démon, drama Maškaráda a cyklus povídek Hrdina naší doby, které jsou vzájemně propojené, že je ...

I když zemřel ve svých sedmdvaceti letech, zanechal za sebou M. J. Lermontov (1814-1841) dílo, které ovlivnilo vývoj ruské literatury a je živé dodnes. Vedle rozsáhlé básnické tvorby je to především poéma Démon, drama Maškaráda a cyklus povídek Hrdina naší doby, které jsou vzájemně propojené, že je můžeme nazývat románem. Dramatizace vypráví o tragické epizodě poručíka carské armády Pečorina, který v lázeňské společnosti vzbudí pozornost obletované krasavice komtesy Mary. Inscenace má vynikající herecké obsazení.

Komtesa Mary online

Sledovat Komtesa Mary online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Komtesa Mary online, zda je ke stažení a zda má Komtesa Mary dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 30. 3. 2007
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Komtesa Mary recenze a hodnocení

Ve filmu Komtesa Mary hrají .

Film Komtesa Mary režíruje .

Film Komtesa Mary můžete vidět na iVysílání.

Film Komtesa Mary je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.