FB pixel TP pixel
Kopytem sem, kopytem tam
Kopytem sem, kopytem tam

Kopytem sem, kopytem tam

Kopytem sem, kopytem tam
Česko | 1989 | Drama | Satira

Tři sympatičtí třicátníci, kontrolor Pepe, veterinář Dědek a provozní František, si vesele užívají života. Láska je pro ně sex, střídání partnerek. Konkrétní nevyléčitelná nemoc se režisérce stala jednak východiskem pro zkoumání povrchních vztahů mezi mladými lidmi, mezi muži a ženami, jednak symbol...

Tři sympatičtí třicátníci, kontrolor Pepe, veterinář Dědek a provozní František, si vesele užívají života. Láska je pro ně sex, střídání partnerek. Konkrétní nevyléčitelná nemoc se režisérce stala jednak východiskem pro zkoumání povrchních vztahů mezi mladými lidmi, mezi muži a ženami, jednak symbolem zřetelného ohrožení, stresové situace, jež odhaluje podstatu jednotlivých charakterů.

IMDb  71 % CSFD  72 %

Kopytem sem, kopytem tam online

Sledovat Kopytem sem, kopytem tam online můžeš na Česká filmová klasika, DaFilms, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kopytem sem, kopytem tam online, zda je ke stažení a zda má Kopytem sem, kopytem tam dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 25. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 18. 10. 2021
Zdarma
DaFilms
DaFilms
od 1. 11. 2019
Předplatné za 145 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 3. 4. 2021 | pouze do 11. 11. 2022
Předplatné za 99 Kč

Kopytem sem, kopytem tam obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kopytem sem, kopytem tam, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kopytem sem, kopytem tam postavy.

Kopytem sem, kopytem tam zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
1 665 392 diváků

Kopytem sem, kopytem tam recenze a hodnocení