FB pixel TP pixel
Korunní princ
Korunní princ

Korunní princ

Korunní princ
Česko | 2015 | Pohádky | Rodinné

Kdesi v Zapovězeném lese žije zlý čaroděj Kruciatus (Josef Abrhám). Ten se před sto lety pokusil zničit království, kterému dnes vládne král Alexandr (Jaromír Hanzlík), jenž má dva syny – následníka trůnu Jana (Patrik Děrgel) a mladšího prince Karla (Kryštof Hádek). Karel se však nechce s rolí druhé...

Kdesi v Zapovězeném lese žije zlý čaroděj Kruciatus (Josef Abrhám). Ten se před sto lety pokusil zničit království, kterému dnes vládne král Alexandr (Jaromír Hanzlík), jenž má dva syny – následníka trůnu Jana (Patrik Děrgel) a mladšího prince Karla (Kryštof Hádek). Karel se však nechce s rolí druhého v pořadí za žádnou cenu smířit. S pomocí svého sluhy Pakosty (Pavel Kříž) se na hradě vloupá do zakázané komnaty, získá kouzelné rekvizity, které tu po zlém čaroději zůstaly, a hodlá svého bratra zničit. Princ Jan tak vypije kouzelný lektvar, který mu jeho povedený bratr naservíruje, a ten mu vmžiku vymaže paměť. Jan se poté bezhlavě vydává na cestu do Zapovězeného lesa, ve kterém každý, kdo tam kdy vkročil, beze stopy zmizel. Od tohoto okamžiku se začíná odvíjet řetězec dramatických, ale především často komických situací.

Hrají: Patrik Děrgel, Petr Štěpánek, Eva Josefíková, Zlata Adamovská, Kryštof Hádek, Pavel Kříž, Jaromír Hanzlík

Režie: Karel Janák

IMDb  70 % Kinobox  67 %

Korunní princ online

Sledovat Korunní princ online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Korunní princ online, zda je ke stažení a zda má Korunní princ dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 24. 12. 2015
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Korunní princ recenze a hodnocení

Ve filmu Korunní princ hrají Patrik Děrgel, Petr Štěpánek, Eva Josefíková, Zlata Adamovská, Kryštof Hádek, Pavel Kříž, Jaromír Hanzlík.

Film Korunní princ režíruje Karel Janák.

Film Korunní princ můžete vidět na iVysílání.

Film Korunní princ je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.