FB pixel TP pixel
Tomas and the Falcon King
Tomas and the Falcon King

Král sokolů

Tomas and the Falcon King
Slovensko | 2000 | Dobrodružné filmy | 95 minut

Pohádkové dobrodružství mladého sokolníka. Dobrodružný pohádkový film KRÁL SOKOLŮ nás zavede do středověku. V lesích pod hradem mocného pána Baladora žije čtrnáctiletý Tomáš se svým otcem klidně až do chvíle, kdy otec tragicky zemře. Teď musí odejít na hrad prosit o práci. Nechtěně se zaplete do int...

Pohádkové dobrodružství mladého sokolníka. Dobrodružný pohádkový film KRÁL SOKOLŮ nás zavede do středověku. V lesích pod hradem mocného pána Baladora žije čtrnáctiletý Tomáš se svým otcem klidně až do chvíle, kdy otec tragicky zemře. Teď musí odejít na hrad prosit o práci. Nechtěně se zaplete do intriky, kterou připravil zlý Iver svému odvěkému rivalovi, sokolníkovi Vaganovi. Vagan je pomluven a musí uprchnout. Má ale zdatného spojence Tomáše, který má schopnost rozumět řeči zvířat a ptáků, zná nejedno tajemství přírody. Musí se pokusit Vaganovu čest a odhalit Iverovu podlost... (oficiální text distributora)

IMDb  65 % CSFD  58 %
Voyo
Dobrodružné filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Král sokolů online

Král sokolů online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Král sokolů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Král sokolů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Král sokolů postavy.

Král sokolů zajímavosti

Tržby v českých kinech
3 173 706 Kč
Návštěvnost v českých kinech
68 383 diváků

Král sokolů recenze a hodnocení