FB pixel TP pixel
Queen of the Lot

Královna Lot

Queen of the Lot
USA | 2013

Ani elektronický hlídací náramek a domácí vězení nezastaví začínající herečku Maggie Chase (Tanna Frederick) od honby za dvěma věcmi, po kterých touží nejvíce - skutečnou láskou a slávou. Maggie, kterou lze vygoogleovat" mnohem snáze než její rodné město v Iowě, ale stále mnohem hůř než Angelinu Jol...

Ani elektronický hlídací náramek a domácí vězení nezastaví začínající herečku Maggie Chase (Tanna Frederick) od honby za dvěma věcmi, po kterých touží nejvíce - skutečnou láskou a slávou. Maggie, kterou lze vygoogleovat" mnohem snáze než její rodné město v Iowě, ale stále mnohem hůř než Angelinu Jolie, se zoufale snaží vymanit se ze světa béčkových akčních snímků a dostat se mezi první filmovou ligu."

IMDb  55 %

Královna Lot online

Sledovat Královna Lot online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Královna Lot online, zda je ke stažení a zda má Královna Lot dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 199 Kč nebo 179 Kč (HD)

Královna Lot obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Královna Lot, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Královna Lot postavy.

Královna Lot recenze a hodnocení

Ve filmu Královna Lot hrají Tanna Frederick, Noah Wyle, Christopher Rydell, Kathryn Grant, David Proval, Paul Sand, Zack Norman.

Film Královna Lot režíruje Henry Jaglom.

Film Královna Lot můžete vidět na iTunes.

Film Královna Lot je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.