FB pixel TP pixel
Police University
Police University

Kyeongchalsueob

Police University
Jižní Korea | 2021 | Krimi seriály | Krimi komedie | 70 minut | 1 řad(a) | 16 epizod | Nové díly od 9. 8. 2021

Kang Sun Ho přišel o rodiče při nehodě, když mu bylo pouhých deset let. Nyní žije se svým adoptivním otcem. Má skvělé hackerské dovednosti, které uplatní při snaze ukrást peníze z nelegálního hazardu, aby mohl zaplatit za operaci rakoviny svého adoptivního otce, ale je zadržen policistou Yoo Dong-ma...

Kang Sun Ho přišel o rodiče při nehodě, když mu bylo pouhých deset let. Nyní žije se svým adoptivním otcem. Má skvělé hackerské dovednosti, které uplatní při snaze ukrást peníze z nelegálního hazardu, aby mohl zaplatit za operaci rakoviny svého adoptivního otce, ale je zadržen policistou Yoo Dong-manem, který je odhodlaný ho zavřít. Nakonec ho pustí pod podmínkou, že už mu nikdy nepřijde na oči. Jednoho dne Sun Ho potká charismatickou dívku Oh Kang Hee a na první pohled se do ní zamiluje. Aby mohl být s ní, snaží se dostat na stejnou univerzitu jako ona a nakonec je přijatý. Nečeká však, že ho jako profesor přivítá policista z jeho předchozího prohřešku, Yoo Dong Man. Zpočátku není moc rád, že ho znovu vidí, ale postupně si Dong Mana oblíbí, protože je to muž spravedlnosti s filantropickou a statečnou povahou. Po celou dobu se však spolu dál hašteří. Stejně tak to, co začalo jako láska na první pohled, se stane Sun Hoovým životním cílem – stát se dobrým policistou.

Hrají: Cha Tae-hyun, Jung Jin-young, Krystal Jung, Hong Soo-hyun, Lee Jong-hyuk, Seo Ye-hwa, Choo Young-woo, Yoo Young-jae, Choi Yi-Sun, Yoon Jin-Ho, Yu Tae-Woong

Režie: Yoo Kwan-mo

IMDb  72 % Kinobox  72 %

Kyeongchalsueob online

Sledovat Kyeongchalsueob online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kyeongchalsueob online, zda je ke stažení a zda má Kyeongchalsueob dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
HD kvalita | SD kvalita | od 19. 7. 2022
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kyeongchalsueob recenze a hodnocení

V seriálu Kyeongchalsueob hrají Cha Tae-hyun, Jung Jin-young, Krystal Jung, Hong Soo-hyun, Lee Jong-hyuk, Seo Ye-hwa, Choo Young-woo, Yoo Young-jae, Choi Yi-Sun, Yoon Jin-Ho, Yu Tae-Woong.

Seriál Kyeongchalsueob můžete vidět na Netflix.

Seriál Kyeongchalsueob je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.