FB pixel TP pixel
Lamb

Lamb

Lamb
USA | 2016 | Drama | 93 minut

María a Ingvar vlastní ovčí farmu kdesi na zapomenuté výspě Islandu. Jejich život uplývá v poklidné rutině práce a odpočinku. Každý rok je o něco lepší než ten předchozí, nebo se v tom alespoň manželé utvrzují. Něco mezi nimi ale zůstává nevyslovené, něco bolestně schází. María a Ingvar se snaží smí...

María a Ingvar vlastní ovčí farmu kdesi na zapomenuté výspě Islandu. Jejich život uplývá v poklidné rutině práce a odpočinku. Každý rok je o něco lepší než ten předchozí, nebo se v tom alespoň manželé utvrzují. Něco mezi nimi ale zůstává nevyslovené, něco bolestně schází. María a Ingvar se snaží smířit se ztrátou, na kterou zdánlivě neexistuje lék. Divoká islandská krajina jim ale nečekaně nabídne řešení v podobě bytosti, která dostane jméno Ada. Je to dar, nebo prokletí? Debut Islanďana Valdimara Jóhannssona, který se scénáři spolupracoval se slavným krajanem, spisovatelem Sjónem, je minimalistickou baladou o truchlení, přijetí jiného a magické síle mateřské lásky.

IMDb  64 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Lamb online

Lamb online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Lamb obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Lamb, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Lamb postavy.

Lamb recenze a hodnocení

Ve filmu Lamb hrají Oona Laurence, Scoot McNairy, Lindsay Pulsipher, Joel Murray, Tom Bower, Jennifer Lafleur, Jennifer Spriggs.

Film Lamb režíruje .

Film Lamb má 93 minut.

Film Lamb není zatím nikde online.

Film Lamb není zatím kde sledovat.