FB pixel TP pixel
Largo Winch II
Largo Winch II

Largo Winch 2: Spiknutí v Barmě

Largo Winch II
Francie | 2011 | Largo Winch | Komiksové filmy | Psychologické | 119 minut

Jakožto hlava společnosti W po smrti svého adoptivního otce se Largo Winch rozhodne, k překvapení všech, že ji prodá a výtěžek dá na vytvoření ambiciózní humanitární nadace. Avšak v ten samý den je obviněn ze zločinů proti lidskosti neznámým svědkem. Aby dokázal svou nevinu, musí Largo po stopách sv...

Jakožto hlava společnosti W po smrti svého adoptivního otce se Largo Winch rozhodne, k překvapení všech, že ji prodá a výtěžek dá na vytvoření ambiciózní humanitární nadace. Avšak v ten samý den je obviněn ze zločinů proti lidskosti neznámým svědkem. Aby dokázal svou nevinu, musí Largo po stopách svého dosavadního života, a to až do samého srdce barmské džungle.

Hrají: Tomer Sisley, Sharon Stone, Ulrich Tukur, Olivier Barthélémy, Napakpapha Nakprasitte, Laurent Terzieff, Nicolas Vaude

Režie: Jérôme Salle

Largo Winch 2: Spiknutí v Barmě online

Sledovat Largo Winch 2: Spiknutí v Barmě online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Largo Winch 2: Spiknutí v Barmě online, zda je ke stažení a zda má Largo Winch 2: Spiknutí v Barmě dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 8. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Largo Winch 2: Spiknutí v Barmě recenze a hodnocení

Tvůj názor na Largo Winch 2: Spiknutí v Barmě?

Ve filmu Largo Winch 2: Spiknutí v Barmě hrají Tomer Sisley, Sharon Stone, Ulrich Tukur, Olivier Barthélémy, Napakpapha Nakprasitte, Laurent Terzieff, Nicolas Vaude.

Film Largo Winch 2: Spiknutí v Barmě režíruje Jérôme Salle.

Film Largo Winch 2: Spiknutí v Barmě má 119 minut.

Film Largo Winch 2: Spiknutí v Barmě můžete vidět na Filmbox+.

Film Largo Winch 2: Spiknutí v Barmě je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.