FB pixel TP pixel
Legally Blondes
Legally Blondes

Legally Blondes

Legally Blondes
USA | 2009 | Komedie | 86 minut

Annie a Izzy (Milly a Becky Rosso), blonďaté sestřenice Elle Woodsové, se stěhují z Anglie do Kalifornie s přesvědčením, že růžové šaty a malí pejsci jim postačí k tomu, aby sem ihned zapadly a cítily se tu jako doma. Brzy však poznávají, že se od svých spolužaček, které nepomyslí na nic jiného než ...

Annie a Izzy (Milly a Becky Rosso), blonďaté sestřenice Elle Woodsové, se stěhují z Anglie do Kalifornie s přesvědčením, že růžové šaty a malí pejsci jim postačí k tomu, aby sem ihned zapadly a cítily se tu jako doma. Brzy však poznávají, že se od svých spolužaček, které nepomyslí na nic jiného než na peníze, přece jen trochu liší. I proto se proti sestrám některé z nich staví a snaží se je obvinit z porušení zákona. Nastává chvíle, kdy musí Izzy s Annie využít všechnu svou chytrost a šarm, aby očistily svá jména a ukázaly celé škole, že schopnosti blondýnek by neměl nikdo podceňovat ani ve třídě, ani v jednací síni!

Hrají: Milly Rosso, Becky Rosso, Christopher Cousins, Brittany Curran, Chloe Bridges, Lisa Banes, Curtis Armstrong

Režie: Savage Steve Holland

IMDb  37 % Kinobox  37 %

Legally Blondes online

Sledovat Legally Blondes online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Legally Blondes online, zda je ke stažení a zda má Legally Blondes dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 129 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Legally Blondes recenze a hodnocení

Ve filmu Legally Blondes hrají Milly Rosso, Becky Rosso, Christopher Cousins, Brittany Curran, Chloe Bridges, Lisa Banes, Curtis Armstrong.

Film Legally Blondes režíruje Savage Steve Holland.

Film Legally Blondes má 86 minut.

Film Legally Blondes můžete vidět na iTunes.

Film Legally Blondes je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.