FB pixel TP pixel
Old Prague Legends
Old Prague Legends

Legendy staré Prahy

Old Prague Legends
Česko | 2018 | Animované seriály | Rodinné | 4 minut | Nové díly od 15. 2. 2016

Animovaný seriál o působivých pražských legendách. Všechna starobylá místa mají svá tajemství. Ani Praha není výjimkou. Magické město v srdci Evropy zažilo nejen chvíle slávy, ale také období temnot. O jeho uličkách, palácích i zastrčených zákoutích se navzdory plynoucí historii dochovaly pověsti, z...

Animovaný seriál o působivých pražských legendách. Všechna starobylá místa mají svá tajemství. Ani Praha není výjimkou. Magické město v srdci Evropy zažilo nejen chvíle slávy, ale také období temnot. O jeho uličkách, palácích i zastrčených zákoutích se navzdory plynoucí historii dochovaly pověsti, z nichž dodnes běhá mráz po zádech. Nechte se fascinovat světem dávných tajemných příběhů, které se možná skutečně staly...

Hrají: Tomáš Lněnička

Režie: Ondřej Žatečka

IMDb  75 % Kinobox  78 %

Legendy staré Prahy online

Sledovat Legendy staré Prahy online můžeš na České kino. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Legendy staré Prahy online, zda je ke stažení a zda má Legendy staré Prahy dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Legendy staré Prahy novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Legendy staré Prahy, které najdeš na našem webu.

Netflix do konce října přidá 15 českých filmů, včetně Popelky a Pelíšků
Netflix do konce října přidá 15 českých filmů, včetně Popelky a Pelíšků
20.10.2019 | České novinky

Netflix po přechodu na kompletní českou verzi uživatelského prostředí opravdu nelení a kromě pravidelného přidávání česky lokalizovaných zahraničních titulů přidává každý týden i české filmy. Jen do konce října nás čeká minimálně 15 kousků.

Legendy staré Prahy recenze a hodnocení

V seriálu Legendy staré Prahy hrají Tomáš Lněnička.

Seriál Legendy staré Prahy můžete vidět na České kino.

Seriál Legendy staré Prahy je online na České kino, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.