FB pixel TP pixel
Summer Rebels
Summer Rebels

Léto patří rebelům

Summer Rebels
Německo | 2020 | Dobrodružné filmy | Rodinné | 92 minut

Film Léto patří rebelům vypráví příběh pohodového jedenáctiletého kluka Jonáše. Jízdy v dodávce s dědečkem, sjíždění průzračných horských řek, dobrodružství, zábava. Asi tak by chtěl prožít letní prázdniny. Jonášova rodina se ale po smrti tatínka odcizila a jeho matka Beata se rozhodla, že místo aby...

Film Léto patří rebelům vypráví příběh pohodového jedenáctiletého kluka Jonáše. Jízdy v dodávce s dědečkem, sjíždění průzračných horských řek, dobrodružství, zábava. Asi tak by chtěl prožít letní prázdniny. Jonášova rodina se ale po smrti tatínka odcizila a jeho matka Beata se rozhodla, že místo aby strávil léto na Slovensku s dědou Bernardem, jako to dělali s tátou, pojedou k tetě vychutnat si zdravé přímořské podnebí. To se Jonášovi vůbec nezamlouvá. Zabalí si svoje saky paky a naplánuje dokonalý a zpočátku skvěle utajený útěk za svým milovaným dědečkem. Po setkání s ním však velmi rychle pochopí, že smrtí táty se změnil i děda a že tenhle starý železničář v penzi teď neprožívá zrovna nejlepší období. Jonáše to ale neodradí, neztrácí naději a rozhodne se dát věci do pořádku. Brzy se k němu přidává nová kamarádka Alex, se kterou provedou řadu lumpáren, občas i na hranici zákona. A jéje! Následky na sebe nenechají dlouho čekat, mají v patách policii a také se musí vyrovnat s prvním podnikatelským neúspěchem. Zdá se, že už nic nebude tak jako dřív, ale záhy se ukáže, že přes všechny útrapy může být všechno ještě lepší.

IMDb  59 % CSFD  44 %

Léto patří rebelům online

Sledovat Léto patří rebelům online můžeš na DaFilms, iTunes, Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Léto patří rebelům online, zda je ke stažení a zda má Léto patří rebelům dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 21. 2. 2022
Předplatné za 145 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 23. 9. 2021
Cena nezjištěna
Netflix
Netflix
české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 31. 10. 2021
Předplatné za 199 Kč

Léto patří rebelům obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Léto patří rebelům, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Léto patří rebelům postavy.

Léto patří rebelům novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Léto patří rebelům, které najdeš na našem webu.

30 nejnovějších filmů na Netflixu s českým dabingem
30 nejnovějších filmů na Netflixu s českým dabingem
18.11.2021 15:30:00 | Tipy na film

Netflix nadále rozšiřuje svou nabídku filmových titulů v naší mateřštině. A to nejen u svých původních snímků, ale i u licencí od hollywoodských studií.

Léto patří rebelům recenze a hodnocení

Ve filmu Léto patří rebelům hrají Pavel Nový, Eliáš Vyskočil, Szidi Tobias, Liana Pavlíková, Kaya Marie Möller, Jana Oľhová, Peter Oszlík.

Film Léto patří rebelům režíruje Martina Saková.

Film Léto patří rebelům má 92 minut.

Film Léto patří rebelům můžete vidět na DaFilms, iTunes, Netflix.

Film Léto patří rebelům je online na DaFilms, iTunes, Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.