FB pixel TP pixel
Summer with Monika

Léto s Monikou

Summer with Monika
Švédsko | 1953 | 96 minut

Ve svém raném filmu Bergman pokračuje v soustředěném zkoumání citových vztahů, tentokrát nezralé lásky sotva dospělých mladých lidí ze sociálně nižší vrstvy na předměstí Stockholmu. Temperamentní přidrzlá Monika okouzlí a svede plachého, nesmělého Harryho a podniknou spolu romantický únik lodí z měs...

Ve svém raném filmu Bergman pokračuje v soustředěném zkoumání citových vztahů, tentokrát nezralé lásky sotva dospělých mladých lidí ze sociálně nižší vrstvy na předměstí Stockholmu. Temperamentní přidrzlá Monika okouzlí a svede plachého, nesmělého Harryho a podniknou spolu romantický únik lodí z města na ostrov. Rajské opojení brzy pomine a dvojice, zbavena iluzorních snů, je vržena zpět do tvrdé reality.

IMDb  76 %

Léto s Monikou online

Sledovat Léto s Monikou online můžeš na Edison, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Léto s Monikou online, zda je ke stažení a zda má Léto s Monikou dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 27. 4. 2022
Předplatné za 155 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 26. 3. 2020
Půjčení za 39 Kč (i HD) Nákup za 69 Kč nebo 49 Kč (HD)

Léto s Monikou obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Léto s Monikou, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Léto s Monikou postavy.

Léto s Monikou recenze a hodnocení

Ve filmu Léto s Monikou hrají Harriet Andersson, Lars Ekborg, Ake Fridell, Naemi Briese, Ake Grönberg, John Harryson, Dagmar Ebbesen.

Film Léto s Monikou režíruje Ingmar Bergman.

Film Léto s Monikou má 96 minut.

Film Léto s Monikou můžete vidět na Edison, iTunes.

Film Léto s Monikou je online na Edison, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.