FB pixel TP pixel
Cocoon
Cocoon

Léto v Kreuzbergu

Cocoon
Německo | 2020 | Drama | LGBT | 95 minut

Čtrnáctiletá teenagerka Nora tráví léto v berlínské čtvrti Kreuzberg. Je tichým pozorovatelem dramat svých vrstevníků, ale sama se jich přímo neúčastní. Raději sedí opodál, natáčí videa na Instagram a žije ve svém vlastním světě. Vše se ale změní, když potká svobodomyslnou a charismatickou dívku Rom...

Čtrnáctiletá teenagerka Nora tráví léto v berlínské čtvrti Kreuzberg. Je tichým pozorovatelem dramat svých vrstevníků, ale sama se jich přímo neúčastní. Raději sedí opodál, natáčí videa na Instagram a žije ve svém vlastním světě. Vše se ale změní, když potká svobodomyslnou a charismatickou dívku Romy, která otočí její život vzhůru nohama. Nora poprvé prožije lásku i zlomené srdce, z dívky se začne stávat dospělá žena, z kukly se vylíhne motýl. Nastává nezapomenutelné léto plné slunce i temnoty. Něžný a zároveň dynamický coming of age film je dílem režisérky Leonie Krippendorff, jejíž tvorba je úzce spjatá nejen s LGBTQ+ tématy, ale i s Berlínem a jeho neopakovatelnou atmosférou.

IMDb  64 % CSFD  62 %

Léto v Kreuzbergu online

Sledovat Léto v Kreuzbergu online můžeš na DaFilms, KVIFF TV, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Léto v Kreuzbergu online, zda je ke stažení a zda má Léto v Kreuzbergu dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
české titulky | od 6. 8. 2021
Půjčení za 65 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
anglické titulky | české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 29. 11. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Léto v Kreuzbergu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Léto v Kreuzbergu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Léto v Kreuzbergu postavy.

Léto v Kreuzbergu novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Léto v Kreuzbergu, které najdeš na našem webu.

13 filmů, na které musíte vyrazit do (znovu) otevřených kin
13 filmů, na které musíte vyrazit do (znovu) otevřených kin
24.05.2021 10:00:00 | Tipy na film

Téměř 250 dní jsme byli nuceni užívat si filmy pouze na malých obrazovkách v teple našich domovů a kinosály zely prázdnotou. Dnes kina po osmiměsíční pauze znovu otevírají své brány a my vám přinášíme výběr toho nejlepšího, na co se v nejbližších týdnech na stříbrném plátně můžete těšit.

Léto v Kreuzbergu zajímavosti

Tržby v českých kinech
12 296 Kč
Návštěvnost v českých kinech
110 diváků

Léto v Kreuzbergu recenze a hodnocení

Ve filmu Léto v Kreuzbergu hrají Lena Urzendowsky, Jella Haase, Lena Klenke, Elina Vildanova, Anja Schneider, Banafshe Hourmazdi.

Film Léto v Kreuzbergu režíruje Leonie Krippendorff.

Film Léto v Kreuzbergu má 95 minut.

Film Léto v Kreuzbergu vidělo v českých kinech 110 diváků.

Film Léto v Kreuzbergu můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV, Vodafone TV.

Film Léto v Kreuzbergu je online na DaFilms, KVIFF TV, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.