FB pixel TP pixel
Frailty

Lovec démonů

Frailty
USA | 2001 | Thrillery | Démoni | 100 minut

Agenta FBI Wesleyho Doylea (Powers Boothe) během vyšetřování série vražd v Texasu vyhledá mladík (Matthew McConaughey), který se představí jako Fenton Meiks a který tvrdí, že zná identitu hledaného sériového vraha nazývaného "Ruka boží". Byl jím jeho bratr Adam, který zavraždil řadu lidí a potom sám...

Agenta FBI Wesleyho Doylea (Powers Boothe) během vyšetřování série vražd v Texasu vyhledá mladík (Matthew McConaughey), který se představí jako Fenton Meiks a který tvrdí, že zná identitu hledaného sériového vraha nazývaného "Ruka boží". Byl jím jeho bratr Adam, který zavraždil řadu lidí a potom sám sebe. Sebevrahův tragický osud je však jen částí příběhu navenek obyčejné rodiny Meiksových, který se začal dramaticky měnit před více než dvaceti lety. Ovdovělý, hluboce věřící otec Meiks (Bill Paxton) láskyplně vychovává své dva syny - dvanáctiletého Fentona (Matthew O'Leary) a devítiletého Adama (Jeremy Sumpter). Jednoho dne jim však oznámí, že ho navštívil anděl a uložil mu zničit "démony" - konkrétní, navenek obyčejné muže a ženy, kteří chodí po světě, aby šířili smrtící zlo. Adam se ochotně připojuje k otcově tajnému "božímu dílu" a pokračuje v něm i po jeho smrti. Fenton však pochybuje o otcově příčetnosti a začíná váhat, zda nemá zradit ty, které miluje, a pokusit se zastavit je v naplňování jejich vražedného plánu. Agent Doyle se rozhodne ověřit mladíkovu výpověď a vydává se po stopách pravdy a lži skryté v osudech rodiny Meiksových. Na konci jeho pátrání však na něj (a především na diváka) čeká šokující odhalení Nevšední thriller s hororovými prvky je režijním debutem herce Billa Paxtona (Apollo 13, Twister, Titanic)."

IMDb  73 %

Lovec démonů online

Sledovat Lovec démonů online můžeš na Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Lovec démonů online, zda je ke stažení a zda má Lovec démonů dabing nebo titulky.

Kuki
Kuki
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 22. 3. 2019
Půjčení za 49 Kč

Lovec démonů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Lovec démonů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Lovec démonů postavy.

Lovec démonů zajímavosti

Rozpočet
11 000 000 $
Tržby v českých kinech
976 960 Kč
Návštěvnost v českých kinech
14 317 diváků

Lovec démonů recenze a hodnocení