FB pixel

The Ritual


63%
63%
The Ritual 100 20

IMDB hodnocení


1137
The Ritual online

The Ritual

Datum premiéry:    Velká Británie    Délka: 94 minut

Čtveřice přátel ze školy se rozhodne po letech si vyjít společně na výlet do přírody. Musí si zkrátit cestu přes les, kde se začínají ozývat podivné zvuky...

Horory

Jak se ti film líbil?


Přihlas se, abys mohl film hodnotit či ukládat

Líbil se mi
Nelíbil se mi
Uložit na později


The Ritual obsazení (herci a postavy)
The Ritual online či ke stažení


Netflix

Původní znění + Anglické titulky  + HD + SD

200 Kč

Předplatné
Přehrát
09.02.2018 9:37:23
The Ritual články


10 únorových Netflix novinek, které musíte vidět

10 únorových Netflix novinek, které musíte vidět

před 3 měsíci   Tipy na film   30 líbí se  

Netflix za poslední dva týdny přidal méně nových filmů než jsme zvyklí, ale většinou se jednalo o zajímavé pecky či původní tvorbu. S některými jsme vás už seznámili, teď vše shrnujeme do jednoho přehledného článku. Na své si přijdou hlavně děti, příznivci romantiky, ale také nadšenci do sci-fi či hororů.

The Ritual recenze, kritiky a hodnocení 70
Mr. Hlad (Moviezone) ohodnotnil The Ritual
před 2 měsíci

Čtyři kamarádi vyráží na výlet do skandinávské divočiny a rozhodnou se zkrátit si cestu přes les. Přes les, kde na ně čeká něco, co jim pořádně pocuchá nervy. A... 70
Tomáš Vyskočil ohodnotnil The Ritual
před 3 měsíci

První polovina je skvělá. Je to něco jako Záhada Blair Witch, akorát bez té roztřesené kamery. Každopádně atmosféra lesa, kde jen pár ulomených větví a občasné zapraskání dokáže nahnat hrůzu víc než tuny efektů a krve. Chvílemi je ta atmosféra až nesnesitelná, tak dobře je to natočené. Bohužel ve druhé polovině se The Ritual zlomí v klasický monstr horor a co bylo před tím pečlivě tajeno a skryto, je najednou ukázano v plné parádě. Ačkoliv samotné poodhalení tajemství je vcelku originální a hodí se k lokaci filmu, souboj o přežití se scvrkne v obyčejnou vybíjenou. Škoda, mohla to být další Věc nebo Vetřelec, akorát v lesích. Takhle dává smysl, proč ho má "jen" Netflix.

Naproso skvělá první polovina, která se posléze zvrhne v docela nudnou a obyčejnou vybíjenou. Za snahu a lokaci dávám pár sympatických bodů nahoru.
Podobné Filmy jako The RitualTipy na filmy a filmové novinky


10 filmů, když se vám líbil Deadpool

10 filmů, když se vám líbil Deadpool

včera 12:00   Tipy na film   6 líbí se  

Jedním z hlavních důvodů, proč je filmový Deadpool tak úspěšný, je fakt, že nenajdete mnoho podobných hrdinů. Na komiksy je příliš drsný, na komedie příliš krvavý a na výpravné akční filmy až příliš vtipný. Přesto jsme zkusili zapátrat a vybrat pro vás desítku filmů, které jedou na stejné vlně jako právě Deadpool.
Filmy 2018

Filmy 2018

včera 0:00   Tipy na film  

Jaké premiéry nás čekají v roce 2018? Podívejte se na seznam filmů za rok 2018 a zjistětě, které z nich už jsou online. Máme i seznam nejočekávanějších filmů pro rok 2018 i přehled hlavních českých filmů pro letošní rok.
VÍKENDOVÉ TIPY: 13 Reasons Why, Coco nebo Churchil

VÍKENDOVÉ TIPY: 13 Reasons Why, Coco nebo Churchil

před 4 dny   Tipy na film   8 líbí se  

První polovina května byla na velké online novinky skoupá, ale teď se to začíná zlepšovat. Největším trhákem týdne je samozřejmě druhá sezóna 13 Reasons Why, ze seriálů si ještě nenechte ujít Benedicta Cumberbatche v drama Patrick Melrose. Za kinohity tu máme třeba Labyrint, Coco a dvojici oscarovek. A přímo na video jde drsná kriminálka Dokonalá loupež.

TOPlist TOPlist TOPlist