FB pixel TP pixel
Office Space

Maléry pana Šikuly

Office Space
USA | 1999 | Komedie | Situace | 89 minut

Americká komedie o zoufalém programátorovi a o tom, co všechno způsobí jedna nezdařená relaxační hypnóza. Peter Gibbons pracuje jako programátor ve společnosti INITECH Corporation, ale v poslední době má stále naléhavější problémy. Nebaví ho utrácet zbůhdarma čas v zaměstnání, které mu neskýtá sebem...

Americká komedie o zoufalém programátorovi a o tom, co všechno způsobí jedna nezdařená relaxační hypnóza. Peter Gibbons pracuje jako programátor ve společnosti INITECH Corporation, ale v poslední době má stále naléhavější problémy. Nebaví ho utrácet zbůhdarma čas v zaměstnání, které mu neskýtá sebemenší uspokojení. Netěší ho ani vyhaslý vztah s přítelkyní Anne, s níž se chce rozejít, protože se zakoukal do servírky Joanne. A tak je pouze otázkou času, kdy se Peter vzbouří a začne žít podle vlastních představ. Jeho kamarádi Mike a Samir se obávají, že ho to bude stát místo, jenže personální konzultant (mimochodem stejně tupý jako všichni Peterovi nadřízení) v tom vidí projev originality a mladíka s nekonvenčními názory naopak povýší. Jeho první úkol ovšem zní: vyhodit Mika a Samira z práce. A tak se zrodí velký počítačový plán....

Hrají: Ron Livingston, Jennifer Aniston, David Herman, Ajay Naidu, Diedrich Bader, Stephen Root, Gary Cole

Režie: Mike Judge

IMDb  76 % Kinobox  70 %

Maléry pana Šikuly online

Sledovat Maléry pana Šikuly online můžeš na iTunes, Rakuten. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Maléry pana Šikuly online, zda je ke stažení a zda má Maléry pana Šikuly dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | 4K kvalita | HD kvalita | SD kvalita | od 3. 4. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 279 Kč nebo 299 Kč (HD)
Rakuten
Rakuten
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 26. 2. 2021
Půjčení za 69 Kč nebo 79 Kč (HD) Nákup za 229 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Maléry pana Šikuly novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Maléry pana Šikuly, které najdeš na našem webu.

40+ nejlepších filmů, které musí vidět každý správný hipster
40+ nejlepších filmů, které musí vidět každý správný hipster
26.11.2019 | Tipy na film

Myslíte si, že patříte mezi hipsterskou komunitu? Podívejte se na náš žebříček 45 nejvíc hipster filmů a pokud jste alespoň 30 z nich viděli, tak mezi hipstery opravdu patříte. Tak co, jak jste na tom?

10 filmů o úspěšných, co přestali studovat
10 filmů o úspěšných, co přestali studovat
31.08.2018 | Kampaň

Vzdělání = úspěch. Kéž by to vždy platilo. V následující desítce filmů se podíváme na filmy, často založené na skutečných příbězích, kde k úspěchu - nebo alespoň ke štěstí - přišli i lidé, kteří střední či vysokou školu vůbec nedodělali.

99 nejlepších komedií podle BBC
99 nejlepších komedií podle BBC
23.08.2017 | Tipy na film

Britská televizní stanice oslovila 52 filmových kritiků, aby vytvořili nejlepší filmové komedie všech dob. Když jejich hlasy sečetla, vznikl z toho ultimátní žebříček filmů, kde nechybí čistokrevné komedie, ale i parodie, satiry či černý humor. Do necelé stovky se probojoval také jediný český zástupce, ale jinak žebříček ovládly americké filmy. Tipnete si kdo vyhrál?

Maléry pana Šikuly recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
04.01.2006 11:31:00

Hmm...yeah. Thats terrific. Can i have more TPS reports? JUST a moment!

 80 %

Ve filmu Maléry pana Šikuly hrají Ron Livingston, Jennifer Aniston, David Herman, Ajay Naidu, Diedrich Bader, Stephen Root, Gary Cole.

Film Maléry pana Šikuly režíruje Mike Judge.

Film Maléry pana Šikuly má 89 minut.

Film Maléry pana Šikuly měl rozpočet 10 000 000 $.

Film Maléry pana Šikuly můžete vidět na iTunes, Rakuten.

Film Maléry pana Šikuly je online na iTunes, Rakuten, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.