FB pixel TP pixel
Maria Full of Grace

Maria milostiplná

Maria Full of Grace
Kolumbie | 2004 | Drama | Drogy | 101 minut

Maria Álvarezová je nezávislá, odvážná a taky špatně placená sedmnáctiletá dívka, která pracuje na kolumbijských květinových plantážích. Má přítele Juana, jehož nemiluje, a před sebou žalostnou perspektivu nudného života. A jako by toho nebylo málo, nečekané těhotenství a ošklivá hádka s nespravedli...

Maria Álvarezová je nezávislá, odvážná a taky špatně placená sedmnáctiletá dívka, která pracuje na kolumbijských květinových plantážích. Má přítele Juana, jehož nemiluje, a před sebou žalostnou perspektivu nudného života. A jako by toho nebylo málo, nečekané těhotenství a ošklivá hádka s nespravedlivým šéfem donutí Mariu přistoupit na riskantní nabídku spočívající v pašování drog z Bogoty do New Yorku. Když se však záhy všechno příšerně zvrtne, její vidina předčasného odchodu ze zaměstnání a poklidné budoucnosti se začne ztrácet v nedohlednu. Existuje z této tíživé situace vůbec cesta ven?

Hrají: Catalina Sandino Moreno, Guilied Lopez, Yenny Paola Vega, John Álex Toro, Virgina Ariza, Rodrigo Sánchez Borhorquez, Charles Albert Patino

Režie: Joshua Marston

IMDb  74 % Kinobox  74 %

Maria milostiplná online

Sledovat Maria milostiplná online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Maria milostiplná online, zda je ke stažení a zda má Maria milostiplná dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 25. 12. 2017
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Maria milostiplná recenze a hodnocení

Ve filmu Maria milostiplná hrají Catalina Sandino Moreno, Guilied Lopez, Yenny Paola Vega, John Álex Toro, Virgina Ariza, Rodrigo Sánchez Borhorquez, Charles Albert Patino.

Film Maria milostiplná režíruje Joshua Marston.

Film Maria milostiplná má 101 minut.

Film Maria milostiplná můžete vidět na HBO Max.

Film Maria milostiplná je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.