FB pixel TP pixel
Marie Kroyer
Marie Kroyer

Marie Kroyer

Marie Kroyer
Dánsko | 2012 | Životopisné filmy | Umělci | 102 minut

Marie Kroyer byla provdána za významného, dánského malíře P. S. Kroyera. Na vrcholu jejich manželství, velmi poznamenaném lehkovážným životem a vysokým společenským postavením, se zhoršuje Kroyerova mentální nemoc a jejich sen o společném životě umělců se rozpadá a mění na frustraci a soužení. Marii...

Marie Kroyer byla provdána za významného, dánského malíře P. S. Kroyera. Na vrcholu jejich manželství, velmi poznamenaném lehkovážným životem a vysokým společenským postavením, se zhoršuje Kroyerova mentální nemoc a jejich sen o společném životě umělců se rozpadá a mění na frustraci a soužení. Marii doslova ubíjí její rozpolcenost mezi rolemi manželky, matky a umělkyně. Nemá možnost vyjádřit sama sebe skrze své umění a dennodenně má před očima svého milovaného manžela, který se pomalu mění a stále více sklouzává k šílenství. Aby dosáhla klidu a obnovila svou sílu, matka s dcerou odjíždí na dovolenou, kde se Marie bezhlavě zamiluje do švédského skladatele Hugo Alfvéna. Marie odvážně opouští svého manžela pro novou lásku, i když jen málo ví o možnostech, které se před ní rozkládají.

IMDb  64 % CSFD  67 %

Marie Kroyer online

Sledovat Marie Kroyer online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Marie Kroyer online, zda je ke stažení a zda má Marie Kroyer dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 2. 8. 2020
Předplatné za 155 Kč

Marie Kroyer obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Marie Kroyer, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Marie Kroyer postavy.

Marie Kroyer recenze a hodnocení