FB pixel TP pixel
MASH
MASH

M*A*S*H

MASH
USA | 1970 | Komedie | Satira | 116 minut

Kapitán MUDr. Benjamin Franklin Pierce, zvaný Hawkeye, je s kapitánem MUDr. Augustusem Bedfordem Forrestem, přezdívaný Duke, převelen do mobilní, armádní, chirurgické nemocnice MASH 4077. Nemají vůbec vojenskou morálku, neuznávají armádu a rádi si dělají legraci, ožralství není u nich nic neznámého ...

Kapitán MUDr. Benjamin Franklin Pierce, zvaný Hawkeye, je s kapitánem MUDr. Augustusem Bedfordem Forrestem, přezdívaný Duke, převelen do mobilní, armádní, chirurgické nemocnice MASH 4077. Nemají vůbec vojenskou morálku, neuznávají armádu a rádi si dělají legraci, ožralství není u nich nic neznámého a sestry si u nich namohou být jisté. Ani jejich velící plukovník MUDr. Henry Braymore Blake, ani úředník jednotky desátník Walter Evžen O'Reilly zvaný Radar si s nimi nevědí rady. Přidá se k nim ještě Piercův kamarád kapitán MUDr. John Francis Xavier McIntyre zvaný Trapper. A ještě pozlobit vrchní sestru majora Margaret O´Hulihanovou (Hulihanovou) oblíbenou to Šťabajznu, Hrma i poručíka Dishovou a také kněze jednotky Johna Francise Patrika Mulcahyho.

Hrají: Donald Sutherland, Elliott Gould, Robert Duvall, Roger Bowen, Rene Auberjonois, Gary Burghoff, Fred Williamson

Režie: Robert Altman

IMDb  74 % Kinobox  72 %

M*A*S*H online

Sledovat M*A*S*H online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film M*A*S*H online, zda je ke stažení a zda má M*A*S*H dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 27. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 249 Kč nebo 279 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

M*A*S*H novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu M*A*S*H, které najdeš na našem webu.

Nejsledovanější seriálová epizoda všech dob je konečně online. Legendární M.A.S.H. je kompletní
Nejsledovanější seriálová epizoda všech dob je konečně online. Legendární M.A.S.H. je kompletní
08.12.2023 17:10:00 | Filmové novinky

Více než 40 let po jeho ukončení se slavný válečný sitcom M.A.S.H. konečně podíval v kompletní podobě do legální online videotéky. Pokud tedy máte předplacenou službu Disney Plus, čeká vás mnoho hodin zábavy, které po většinu času nechybí ani český dabing z TV Nova.

99 nejlepších komedií podle BBC
99 nejlepších komedií podle BBC
23.08.2017 | Tipy na film

Britská televizní stanice oslovila 52 filmových kritiků, aby vytvořili nejlepší filmové komedie všech dob. Když jejich hlasy sečetla, vznikl z toho ultimátní žebříček filmů, kde nechybí čistokrevné komedie, ale i parodie, satiry či černý humor. Do necelé stovky se probojoval také jediný český zástupce, ale jinak žebříček ovládly americké filmy. Tipnete si kdo vyhrál?

M*A*S*H recenze a hodnocení

Ve filmu M*A*S*H hrají Donald Sutherland, Elliott Gould, Robert Duvall, Roger Bowen, Rene Auberjonois, Gary Burghoff, Fred Williamson.

Film M*A*S*H režíruje Robert Altman.

Film M*A*S*H má 116 minut.

Film M*A*S*H můžete vidět na iTunes.

Film M*A*S*H je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.