FB pixel TP pixel
Matematika zločinu
Matematika zločinu

Matematika zločinu

Matematika zločinu
Česko | 2023 | Krimi seriály | Krimi drama | 60 minut | Nové díly od 1. 2. 2023

Novinářce Magdaleně Sodomkové (Lucie Štěpánková) napíše z indonéského vězení Tomáš Toman (Jan Nedbal). Byl zadržen na útěku před českou spravedlností a tvrdí, že zločin, za který byl odsouzený k dvanácti a půl rokům vězení, nespáchal. Do vězení ho poslal prý sporný posudek soudního znalce přezdívané...

Novinářce Magdaleně Sodomkové (Lucie Štěpánková) napíše z indonéského vězení Tomáš Toman (Jan Nedbal). Byl zadržen na útěku před českou spravedlností a tvrdí, že zločin, za který byl odsouzený k dvanácti a půl rokům vězení, nespáchal. Do vězení ho poslal prý sporný posudek soudního znalce přezdívaného Matematik zločinu (Jiří Bartoška). Je možné, že by se expert tentokrát přepočítal?

Hrají: Lucie Štěpánková, Jan Nedbal, Zuzana Bydžovská, Kristýna Boková, Miloslav Pecháček, Jiří Bartoška, Tomáš Maštalír, Barbora Bočková, Kryštof Bartoš

Režie: Peter Bebjak

Matematika zločinu online

Sledovat Matematika zločinu online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Matematika zločinu online, zda je ke stažení a zda má Matematika zločinu dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 28. 7. 2023
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Matematika zločinu novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Matematika zločinu, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu na podmračený víkend
10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu na podmračený víkend
28.07.2023 18:10:00 | Tipy na film

Zdá se, že nás po vydatných vedrech čeká výrazně chladnější počasí plné bouřek a přeháněk. Jak s nevlídným počasím naložit? Co se takhle schovat doma a v suchu a teple nakoukat největší novinky nejen na Netflixu. I tentokrát je jich hromada.

Nová česká krimi podle skutečného případu už je online. Znamenala pád Matematika zločinu
Nová česká krimi podle skutečného případu už je online. Znamenala pád Matematika zločinu
28.07.2023 17:00:00 | Filmové novinky

Voyo úspěšně pokračuje ve své sérii kriminálních projektů a po úspěchu Případu Roubal a Jitřní záře představuje novinku, která vznikla na motivy oceňovaného podcastu.

Matematika zločinu recenze a hodnocení

V seriálu Matematika zločinu hrají Lucie Štěpánková, Jan Nedbal, Zuzana Bydžovská, Kristýna Boková, Miloslav Pecháček, Jiří Bartoška, Tomáš Maštalír, Barbora Bočková, Kryštof Bartoš.

Seriál Matematika zločinu můžete vidět na Voyo.

Seriál Matematika zločinu je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.