FB pixel TP pixel
The Mechanic
The Mechanic

Mechanic zabiják

The Mechanic
USA | 1972 | Krimi filmy | Pomsta | 100 minut

V akčním snímku, za jehož scénářem stojí Lewis John Carlino, spolupracoval Charles Bronson již podruhé s režisérem Michaelem Winnerem. Jejich prvním společným projektem byl nedoceněný western Chatova země, o dva roky později pak spolu natočili akční drama Přání smrti. Bronson zde ztvárnil Arthura Bi...

V akčním snímku, za jehož scénářem stojí Lewis John Carlino, spolupracoval Charles Bronson již podruhé s režisérem Michaelem Winnerem. Jejich prvním společným projektem byl nedoceněný western Chatova země, o dva roky později pak spolu natočili akční drama Přání smrti. Bronson zde ztvárnil Arthura Bishopa, „mechanika“ neboli nájemného vraha, schopného zabijáka pověstného svým chladným přístupem k „práci“. S Bishopem se seznámí mladý a dychtivý Steve McKenna (Jan-Michael Vincent), který doufá, že jej Bishop naučí řemeslu. Ten se tomu nebrání, se Stevem absolvuje nejednu akci a mezi jeho učitelská moudra patří věty typu „vražda je jenom zabíjení bez povolení, a zabíjejí všichni – vojáci, policajti...“. Mezi akčními scénami se ve snímku objeví také Bronsonova manželka Jill Ireland, a to v roli atraktivní prostitutky.

Mechanic zabiják obsazení

Herci: Charles Bronson, Jan-Michael Vincent, Keenan Wynn, Jill Ireland, Linda Ridgeway, Frank De Kova, James Davidson

Režie: Michael Winner

IMDb  69 % Kinobox  66 %

Mechanic zabiják online

Sledovat Mechanic zabiják online můžeš na Amazon Prime Video. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mechanic zabiják online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Mechanic zabiják dabing nebo titulky.

Amazon Prime Video
Amazon Prime Video
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 2. 5. 2024
Předplatné za 79 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mechanic zabiják novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Mechanic zabiják, které najdeš na našem webu.

17 filmů 70. let s absolutně nezapomenutelným koncem
17 filmů 70. let s absolutně nezapomenutelným koncem
12.07.2020 | Tipy na film

Zavzpomínali jsme na legendární konce z 80. let, 90. let i časů po novém tisíciletí. Dnes se mrkneme ještě více do minulosti na éru, která byla v Hollywoodu nesmírně kreativní díky nástupu nové generace filmařů. Není divu, že těchto 17 filmů má totálně parádní konce, které nedostanete z hlavy.

Mechanic zabiják recenze a hodnocení

Ve filmu Mechanic zabiják hrají Charles Bronson, Jan-Michael Vincent, Keenan Wynn, Jill Ireland, Linda Ridgeway, Frank De Kova, James Davidson.

Film Mechanic zabiják režíruje Michael Winner.

Film Mechanic zabiják má 100 minut.

Film Mechanic zabiják můžete vidět na Amazon Prime Video.

Film Mechanic zabiják je online na Amazon Prime Video, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.