FB pixel TP pixel
Shallow Grave
Shallow Grave

Mělký hrob

Shallow Grave
Velká Británie | 1994 | Komedie | 89 minut

Tři nejlepší kamarádi, David, Alex a Juliet, spolu žijí ve velkém luxusním bytě v Edinburghu. Baví je dělat si legraci z ostatních. Obzvlášť z těch, kteří se ozvali na jejich inzerát "Hledám spolubydlícího". Dokud se neobjeví Hugo. Charismatický drsňák a sympaťák každým coulem. Slovo dá slovo a z tr...

Tři nejlepší kamarádi, David, Alex a Juliet, spolu žijí ve velkém luxusním bytě v Edinburghu. Baví je dělat si legraci z ostatních. Obzvlášť z těch, kteří se ozvali na jejich inzerát "Hledám spolubydlícího". Dokud se neobjeví Hugo. Charismatický drsňák a sympaťák každým coulem. Slovo dá slovo a z trojice hrdinů je rázem čtveřice. Ale jen na pár hodin. Ráno najdou Huga v posteli bez známek života. Než stačí cokoliv nahlásit, objeví David s Alexem kufr naditý penězi. Svědomí velí, nahlásit vše na policii. Jenže obrovská suma je víc než lákavá! Brzy se objeví první problémy. Kam schovat peníze, aby byly v bezpečí? A hlavně, co s tělem Huga? Během několika dní projde jejich vztah tou nejtěžší zkouškou, jakou si kdy dokázali představit. Tváří v tvář bohatství a vlastnímu svědomí získává pojem "přátelství" zcela nový rozměr. Ruku v ruce se špinavými penězi jdou zločin, msta a nenávist. Cena za lehce nabytý mamon je příliš vysoká...

IMDb  74 % CSFD  77 %

Mělký hrob online

Sledovat Mělký hrob online můžeš na KVIFF TV, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mělký hrob online, zda je ke stažení a zda má Mělký hrob dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
původní znění | české titulky | od 30. 1. 2023
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Starmax
Starmax
od 24. 8. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mělký hrob obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mělký hrob, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mělký hrob postavy.

Mělký hrob zajímavosti

Tržby v českých kinech
979 106 Kč
Návštěvnost v českých kinech
25 892 diváků

Mělký hrob recenze a hodnocení

Ve filmu Mělký hrob hrají Kerry Fox, Christopher Eccleston, Ewan McGregor, Ken Stott, Keith Allen, Peter Mullan, Gary Lewis.

Film Mělký hrob režíruje Danny Boyle.

Film Mělký hrob má 89 minut.

Film Mělký hrob vidělo v českých kinech 25 892 diváků.

Film Mělký hrob můžete vidět na KVIFF TV, Starmax.

Film Mělký hrob je online na KVIFF TV, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.