FB pixel TP pixel
Jupiter's Moon

Měsíc Jupitera

Jupiter's Moon
Maďarsko | 2017 | Drama | Sci-fi drama | 100 minut

Napínavý thriller z blízké budoucnosti vypráví příběh uprchlíka, který po zásahu policejní kulkou k vlastnímu překvapení zjišťuje, že umí létat. Nepravděpodobný superhrdina v lidech probouzí strach i touhu po penězích, a v podmanivých kulisách Budapešti se začíná schylovat k přestřelkám a automobilo...

Napínavý thriller z blízké budoucnosti vypráví příběh uprchlíka, který po zásahu policejní kulkou k vlastnímu překvapení zjišťuje, že umí létat. Nepravděpodobný superhrdina v lidech probouzí strach i touhu po penězích, a v podmanivých kulisách Budapešti se začíná schylovat k přestřelkám a automobilovým honičkám.

Hrají: Merab Ninidze, Cserhalmi György, Mónika Balsai, Zsombor Jéger, Majd Asmi, Zsombor Barna, Bede Fazekas Szabolcs

Režie: Kornél Mundruczó

IMDb  63 % Kinobox  61 %

Měsíc Jupitera online

Sledovat Měsíc Jupitera online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Měsíc Jupitera online, zda je ke stažení a zda má Měsíc Jupitera dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 7. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Měsíc Jupitera novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Měsíc Jupitera, které najdeš na našem webu.

13 nenápadných filmů roku 2018
13 nenápadných filmů roku 2018
19.12.2018 6:00:00 | Tipy na film

Měly dobré recenze, ale moc diváků na ně nepřišlo. Uspěly na festivalech, ale mimo ně jim to nevyšlo. To není záměrný rým, ale osud mnoha letošních filmů, které jsou skvělé, ale nedoceněné. Takzvaných skrytých klenotů jsme pro vás vybrali rovnou třináct. Tak snad to pro vás při výběru, co si večer pustit, bude šťastné číslo.

10 novinek na prodloužený květnový víkend
10 novinek na prodloužený květnový víkend
05.05.2018 | Tipy na film

Když zapojíte trochu fantazie, můžete mít až čtyři dny volna od práce a to znamená spoustu volného času na nové seriály a filmy. V pravidelném přehledu nabízíme tipy především na nové náročnější filmy (S láskou Vincent, Nemilovaní), ale také na bezstarostné komedie (Špindl, Paddington 2) a dojde samozřejmě i na nové seriály a filmy na Netflixu.

Měsíc Jupitera zajímavosti

Tržby v českých kinech
40 483 Kč
Návštěvnost v českých kinech
744 diváků

Měsíc Jupitera recenze a hodnocení

Marek Čech
Marek Čech AVmania
27.04.2018

Levitující uprchlík ve světě, ovládaném strachem. Politické, náboženské a společenské podobenství o současné Evropě, zabalené do žánru uprchlického thrilleru. J......   Celá recenze

xxmartinxx
xxmartinxx Moviezone
26.04.2018

Maďaři natočili další světový film. Má svoje mouchy, ale je pro nás další lekcí, čeho se dá dosáhnout za prostředky, které jsou k dispozici i u nás. Měsíc Jupit......   Celá recenze

 60 %
Honza Varga
Honza Varga Filmspot
12.04.2018

Uprchlickou krizi reflektuje světová kinematografie už nějakou dobu - festivaloví diváci si jistě vzpomenou třeba na oceňovaný italský dokument Fuocoammare (P......   Celá recenze

 70 %

Ve filmu Měsíc Jupitera hrají Merab Ninidze, Cserhalmi György, Mónika Balsai, Zsombor Jéger, Majd Asmi, Zsombor Barna, Bede Fazekas Szabolcs.

Film Měsíc Jupitera režíruje Kornél Mundruczó.

Film Měsíc Jupitera má 100 minut.

Film Měsíc Jupitera vidělo v českých kinech 744 diváků.

Film Měsíc Jupitera můžete vidět na KVIFF TV.

Film Měsíc Jupitera je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.