FB pixel TP pixel
City of God
City of God

Město bohů

City of God
Brazílie | 2002 | Krimi filmy | Gangsteři | 130 minut

Cidade de Deus je nejstarší a nejnebezpečnější slum Ria de Janeira. Buscapé se zde narodil, aby žil, místo toho je však zavlečen do světa, v němž se jeho nejlepší kamarádi místo s hračkami baví s nabitými pistolemi. Snaží se zoufale zůstat stranou děsivého násilí, které zachvacuje jeho přátele a měn...

Cidade de Deus je nejstarší a nejnebezpečnější slum Ria de Janeira. Buscapé se zde narodil, aby žil, místo toho je však zavlečen do světa, v němž se jeho nejlepší kamarádi místo s hračkami baví s nabitými pistolemi. Snaží se zoufale zůstat stranou děsivého násilí, které zachvacuje jeho přátele a mění je v mladistvé zločince zabíjející se navzájem kvůli obchodu s kokainem, z nenávisti i z pouhého rozmaru. Před Buscapéovýma očima se chudá čtvrť v průběhu tří dekád - od 60. do 80. let - proměňuje v dýmající bojiště, na kterém si ozbrojené gangy s šokující lhostejností vyřizují své účty za bílého dne. Buscapé vidí umírat nevinné i ty, které obdivoval a miloval. Jedinou jistotu ve světě každodenního krvavého násilí pro něj začne představovat fotoaparát, kterým začíná dokumentovat městskou džungli kolem sebe. Začíná chápat, že přežít může jen útěkem do normálního světa - za hranice čtvrti, kterou má rád jako svůj domov, ale kterou nenávidí jako hrob nevinnosti, naděje a lásky.

Hrají: Alexandre Rodrigues, Leandro Firmino, Phellipe Haagensen, Douglas Silva, Jonathan Haagensen, Matheus Nachtergaele, Seu Jorge, Jefechander Suplino, Alice Braga, Roberta Rodrigues, Luis Otávio

Režie: Fernando Meirelles, Kátia Lund

IMDb  86 % Kinobox  82 %

Město bohů online

Sledovat Město bohů online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Město bohů online, zda je ke stažení a zda má Město bohů dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Město bohů novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Město bohů, které najdeš na našem webu.

Nejlepší filmy světa jsou online zcela zdarma. Jedinečná akce potrvá týden
Nejlepší filmy světa jsou online zcela zdarma. Jedinečná akce potrvá týden
06.10.2023 14:30:00 | Filmové novinky

Milovníci ambiciózních dramat a rozmanitých festivalových filmů pozor. V rámci festivalu Be2Can je nyní přístup k streamovací platformě Edisonline na týden zcela zdarma. Platnost akce ale brzy končí.

100 nejlepších filmů od roku 2000 podle filmových fanoušků
100 nejlepších filmů od roku 2000 podle filmových fanoušků
09.02.2020 | Tipy na film

Letos jsme vstoupili již do třetí dekády 21. století, proto je na čase zaměřit se na filmy uplynulých dvaceti let a najít mezi nimi to nejlepší. Server Empire nechal o stovce vyvolených hlasovat své čtenáře. Podívejte se na jejich výběr.

10 nejlepších filmů o boji proti drogám
10 nejlepších filmů o boji proti drogám
29.06.2018 | Tipy na film

Do kin právě vpadl další letní hit, pokračování drogové války Sicario: Soldado. Při této příležitosti jsme vybrali deset dalších snímků, ve kterých se můžete zabavit válkou policie proti drogovým kartelům.

Město bohů zajímavosti

Rozpočet
3 300 000 $
Tržby v českých kinech
1 794 056 Kč
Návštěvnost v českých kinech
20 807 diváků

Město bohů recenze a hodnocení

Ve filmu Město bohů hrají Alexandre Rodrigues, Leandro Firmino, Phellipe Haagensen, Douglas Silva, Jonathan Haagensen, Matheus Nachtergaele, Seu Jorge, Jefechander Suplino, Alice Braga, Roberta Rodrigues, Luis Otávio.

Film Město bohů režíruje Fernando Meirelles, Kátia Lund.

Film Město bohů má 130 minut.

Film Město bohů měl rozpočet 3 300 000 $.

Film Město bohů vidělo v českých kinech 20 807 diváků.

Film Město bohů můžete vidět na Edison.

Film Město bohů je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.