FB pixel TP pixel
Freaky Friday

Mezi námi děvčaty

Freaky Friday
USA | 2003 | Komedie | Záměna těl | 97 minut

Dr. Tess Coleman (JAMIE LEE CURTIS) a její patnáctiletá dcera Anna (LINDSAY LOHAN) spolu příliš nevycházejí. Nerozumí si v otázkách oblékání, účesů, hudby a už vůbec ne ve výběru partnerů. V jeden čtvrteční podvečer jejich vzájemná nevraživost dosáhne vrcholu: Anna zuří, protože má pocit, že matka n...

Dr. Tess Coleman (JAMIE LEE CURTIS) a její patnáctiletá dcera Anna (LINDSAY LOHAN) spolu příliš nevycházejí. Nerozumí si v otázkách oblékání, účesů, hudby a už vůbec ne ve výběru partnerů. V jeden čtvrteční podvečer jejich vzájemná nevraživost dosáhne vrcholu: Anna zuří, protože má pocit, že matka nedostatečně podporuje její hudební kariéru a Tess - vdova, která se chystá na nové vdavky - nechápe, proč Anna nemůže dát jejímu snoubenci (MARK HARMON) ani na chvíli pokoj. Vše se ale změní po malém incidentu v čínské restauraci, kde si matka s dcerou omylem vymění sušenky s přáníčky. Páteční ráno je jako studená sprcha - Tess i Anna s hrůzou zjistí, že si přes noc vyměnily těla. Po jednom dni stráveném v kůži své rodinné sokyně obě znovu nalézají vzájemný respekt. Sobotní svatba Tess se ale nezadržitelně blíží a oběma nezbývá, než rychle najít způsob, jak se dostat zpět do svého těla. Klasický román spisovatelky Mary Rodgers se vrací na stříbrné plátno ve zcela nové moderní adaptaci.

Hrají: Jamie Lee Curtis, Lindsay Lohan, Mark Harmon, Harold Gould, Haley Hudson, Chad Michael Murray, Dina Spybey-Waters

Režie: Mark Waters

IMDb  63 % Kinobox  71 %

Mezi námi děvčaty online

Sledovat Mezi námi děvčaty online můžeš na Disney Plus, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mezi námi děvčaty online, zda je ke stažení a zda má Mezi námi děvčaty dabing nebo titulky.

Disney Plus
Disney Plus
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | | HD kvalita | od 10. 1. 2022
Předplatné za 199 Kč
iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 2. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 279 Kč nebo 299 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mezi námi děvčaty novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Mezi námi děvčaty, které najdeš na našem webu.

10 filmů na které se můžete podívat s mámou
10 filmů na které se můžete podívat s mámou
05.06.2018 | Tipy na film

Aniž bychom chtěli všechny mámy házet do jednoho pytle, jedno mají všechny společné: když už se konečně dostanou k televizi, chtějí u ní zpravidla vypnout. Jistě, i mámy koukají na akčňáky, horory nebo třeba dokumenty. Ale my moc dobře víme, že to nemají lehké a většinu času jsou prostě „rády, že jsou rády“. A nejradši u telky s nějakým dobrým jídlem a pitím relaxují, popřípadě se dojímají. Následující desítku filmů jsme proto prověřili přímo u našich vlastních matek a doufáme, že si jí užijí i ty vaše.

Mezi námi děvčaty zajímavosti

Rozpočet
20 000 000 $
Celosvětové tržby
160 846 332 $
Tržby v USA
110 230 332 $
Tržby v českých kinech
3 668 913 Kč
Návštěvnost v českých kinech
43 285 diváků

Mezi námi děvčaty recenze a hodnocení

Ve filmu Mezi námi děvčaty hrají Jamie Lee Curtis, Lindsay Lohan, Mark Harmon, Harold Gould, Haley Hudson, Chad Michael Murray, Dina Spybey-Waters.

Film Mezi námi děvčaty režíruje Mark Waters.

Film Mezi námi děvčaty má 97 minut.

Film Mezi námi děvčaty měl rozpočet 20 000 000 $.

Film Mezi námi děvčaty vidělo v českých kinech 43 285 diváků.

Film Mezi námi děvčaty můžete vidět na Disney Plus, iTunes.

Film Mezi námi děvčaty je online na Disney Plus, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.