FB pixel TP pixel
Arlington Road

Miluj bližního svého

Arlington Road
USA | 1999 | Thrillery | Terorismus | 117 minut

Michael Faraday (Jeff Bridges) je univerzitním profesorem historie a specialistou na problematiku terorismu. Se svým desetiletým synkem žije v domě na předměstí Washingtonu D.C. a jen těžko se vyrovnává s nedávnou ztrátou manželky, agentky FBI, která zahynula při výkonu služby. Nové světlo do jeho r...

Michael Faraday (Jeff Bridges) je univerzitním profesorem historie a specialistou na problematiku terorismu. Se svým desetiletým synkem žije v domě na předměstí Washingtonu D.C. a jen těžko se vyrovnává s nedávnou ztrátou manželky, agentky FBI, která zahynula při výkonu služby. Nové světlo do jeho rozvráceného života vnese sympatická rodina Langových. Stoprocentní Američan Oliver (Tim Robbins) se s manželkou a dvěma dětmi přistěhoval teprve nedávno a zdá se, že zdvořilostní vztah mezi sousedy brzy přeroste v přátelské pouto. Pak ale Michael přistihne nového známého několikrát při lži a vypraví se po stopách jeho minulosti. Odhalí šokující fakta úzce související s jeho specializací - Oliver Lang je totiž s největší pravděpodobností nebezpečný terorista, který se do Washingtonu přistěhoval v rámci příprav nové akce. Dokáže odborník na otázky terorismu osvědčit své znalosti v praxi a zhatit dokonale promyšlený plán teroristů?

IMDb  72 %
Voyo
Thrillery na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Miluj bližního svého online

Miluj bližního svého online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Miluj bližního svého obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Miluj bližního svého, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Miluj bližního svého postavy.

Miluj bližního svého zajímavosti

Rozpočet
31 000 000 $
Celosvětové tržby
41 067 311 $
Tržby v USA
24 756 177 $
Tržby v českých kinech
1 602 320 Kč
Návštěvnost v českých kinech
19 936 diváků

Miluj bližního svého recenze a hodnocení