FB pixel TP pixel
Mirai
Mirai

Mirai, dívka z budoucnosti

Mirai
Japonsko | 2018 | Animované filmy | Pro starší děti | 98 minut

Malý Kun si užívá dětství a plné pozornosti svých rodičů. Ovšem jen do doby, kdy jeho svět naruší právě narozená sestřička Mirai. O různých podobách rodinné lásky učí Kuna členové jeho rodiny, se kterými se setkává ve fiktivním světě mísícím minulost, přítomnost a budoucnost. Mirai, dívka z budoucno...

Malý Kun si užívá dětství a plné pozornosti svých rodičů. Ovšem jen do doby, kdy jeho svět naruší právě narozená sestřička Mirai. O různých podobách rodinné lásky učí Kuna členové jeho rodiny, se kterými se setkává ve fiktivním světě mísícím minulost, přítomnost a budoucnost. Mirai, dívka z budoucnosti pochází z dílny hvězdy japonského anime, režiséra Mamoru Hosody (O dívce, která proskočila časem, Kluk ve světě příšer) a byla prvním japonským animovaným filmem, který měl světovou premiéru na festivalu v Cannes. Jemný film o křehkosti a kráse rodinných vztahů představuje jedinečné dobrodružství pro diváky od 5 do 105 let.

Hrají: Moka Kamishiraishi, Haru Kuroki, Gen Hoshino, Kumiko Asou, Koji Yakusho, Yoshiko Miyazaki, Mitsuo Yoshihara

Režie: Mamoru Hosoda

IMDb  70 % Kinobox  68 %

Mirai, dívka z budoucnosti online

Sledovat Mirai, dívka z budoucnosti online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mirai, dívka z budoucnosti online, zda je ke stažení a zda má Mirai, dívka z budoucnosti dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | český dabing | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mirai, dívka z budoucnosti novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Mirai, dívka z budoucnosti, které najdeš na našem webu.

15 skvělých filmů na HBO, které jsou lepší než rychlokvašky od Disneyho
15 skvělých filmů na HBO, které jsou lepší než rychlokvašky od Disneyho
05.04.2020 14:00:00 | Tipy na film

Mezi nejsledovanější filmy na HBO patří dlouhodobě komiksové adaptace a cokoliv, co vyjde z dveří konglomerátu Disney. Nijak nezastíráme, že nás tahle situace mrzí,dali jsme proto dohromady seznam 15 filmů, které si zaslouží vaši pozornost víc, než další repete Avengers, nebo hraných verzí animáků.

Nabarvené ptáče, poslední Rambo a další hity, které musíte vidět o víkendu
Nabarvené ptáče, poslední Rambo a další hity, které musíte vidět o víkendu
13.03.2020 15:00:00 | Tipy na film

O víkendu se pomějí především milovníci festivalovek. Konečně jsme se online dočkali Portrétu dívky v plamenech či Nabarveného ptáčete oceněného Českým lvem. Ale fanoušci popcornu se také dočkají. Vrací ze nemrtví z Království zombií a mexický drogový kartel dává do latě starý dobrý John Rambo.

Mirai, dívka z budoucnosti recenze a hodnocení

Tvůj názor na Mirai, dívka z budoucnosti?

Ve filmu Mirai, dívka z budoucnosti hrají Moka Kamishiraishi, Haru Kuroki, Gen Hoshino, Kumiko Asou, Koji Yakusho, Yoshiko Miyazaki, Mitsuo Yoshihara.

Film Mirai, dívka z budoucnosti režíruje Mamoru Hosoda.

Film Mirai, dívka z budoucnosti má 98 minut.

Film Mirai, dívka z budoucnosti můžete vidět na KVIFF TV.

Film Mirai, dívka z budoucnosti je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.