FB pixel TP pixel
Místo zločinu České Budějovice
Místo zločinu České Budějovice

Místo zločinu České Budějovice

Místo zločinu České Budějovice
Česko | 2023 | Krimi seriály | Případ týdne | 1 řad(a) | 13 epizod | Nové díly od 23. 1. 2023

Po Místech zločinu z Plzně a Ostravy se zločin přestěhoval do jižních Čech. Kromě vyšetřování a náhledu na kriminalistickou práci přinese seriál také pohled do soukromí postav. Šéf vyšetřovacího týmu Karel Dvořák (David Novotný) sloužil dříve u tajných služeb a nepřímo zavinil fatální zranění kamará...

Po Místech zločinu z Plzně a Ostravy se zločin přestěhoval do jižních Čech. Kromě vyšetřování a náhledu na kriminalistickou práci přinese seriál také pohled do soukromí postav. Šéf vyšetřovacího týmu Karel Dvořák (David Novotný) sloužil dříve u tajných služeb a nepřímo zavinil fatální zranění kamaráda. Jeho osobní linka se prolíná okrajově celou touto řadou seriálu. Diváci se mohou těšit i na Emu Grodskou (Pavla Beretová), která je z Ostravy převelena do Českých Budějovic na místo šéfky tamní kriminálky. Kromě služebně starších vyšetřovatelů se seriál zaměří také na mladou dvojici kriminalistů v podání Jany Šímové (Judit Pecháček) a Petra Brauna (Filip Březina). Tým doplní rovněž státní zástupkyně Lucie Veselá (Jitka Schneiderová) a soudní lékař Alex Karpenko (Martin Myšička).

Hrají: David Novotný, Judit Bárdos, Leoš Noha, Filip Březina, Pavla Beretová

Režie: Jan Hřebejk, Jiří Chlumský

IMDb  58 % Kinobox  47 %

Místo zločinu České Budějovice online

Sledovat Místo zločinu České Budějovice online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Místo zločinu České Budějovice online, zda je ke stažení a zda má Místo zločinu České Budějovice dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 20. 3. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Místo zločinu České Budějovice recenze a hodnocení

Tvůj názor na Místo zločinu České Budějovice?

V seriálu Místo zločinu České Budějovice hrají David Novotný, Judit Bárdos, Leoš Noha, Filip Březina, Pavla Beretová.

Seriál Místo zločinu České Budějovice můžete vidět na iVysílání.

Seriál Místo zločinu České Budějovice je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.