FB pixel TP pixel
Místo zločinu Ostrava
Místo zločinu Ostrava

Místo zločinu Ostrava

Místo zločinu Ostrava
Česko | 2020 | Krimi seriály | Případ týdne | 60 minut | 1 řad(a) | 7 epizod | Nové díly od 6. 2. 2020

Hlavními postavami seriálu je dvojice zdánlivě velmi odlišných kriminalistů – Ema (Pavla Beretová) a Honza (Stanislav Majer). Ona je přímočará, racionální a soutěživá, on je výbušný, náladový a bere si vše osobně. Ema se rozhodne zúčastnit výběrového řízení na šéfa mordparty a k velkému údivu svých ...

Hlavními postavami seriálu je dvojice zdánlivě velmi odlišných kriminalistů – Ema (Pavla Beretová) a Honza (Stanislav Majer). Ona je přímočará, racionální a soutěživá, on je výbušný, náladový a bere si vše osobně. Ema se rozhodne zúčastnit výběrového řízení na šéfa mordparty a k velkému údivu svých budoucích kolegů výběrové řízení vyhraje. Jediný vážný kandidát Honza je totiž vyšetřován za postřelení pachatele. Obtížná role matky a práce v oddělení vražd Emě připraví těžký začátek. Honza je jedním z těch, kteří novou šéfovou berou od začátku s rezervou. Nevadí mu, že ho přeskočil někdo jiný, ale že je to někdo, kdo na tu práci podle něj nemá. Během dalších případů se z nich stane dvojice, která se profesionálně doplňuje a postupně v sobě nachází dokonce možná víc než kolegiální náklonnost... Jednotlivé díly jsou inspirovány případy, které policie vyšetřovala na Ostravsku v průběhu několika uplynulých let.

Hrají: Pavla Beretová, Stanislav Majer, Pavel Kříž, Karel Dobrý, Štěpán Kozub

IMDb  56 % Kinobox  61 %

Místo zločinu Ostrava online

Sledovat Místo zločinu Ostrava online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Místo zločinu Ostrava online, zda je ke stažení a zda má Místo zločinu Ostrava dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 6. 1. 2020
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Místo zločinu Ostrava recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
06.01.2020

První dva díly série Místo zločinu Ostrava, již v pondělí večer zahájí ČT, jsou lepší než Místo zločinu Plzeň. Jednak by sotva mohly být horší, jednak se ukáže, s čím přijdou ostatní tvůrci týmového projektu....   Celá recenze

 60 %

V seriálu Místo zločinu Ostrava hrají Pavla Beretová, Stanislav Majer, Pavel Kříž, Karel Dobrý, Štěpán Kozub.

Seriál Místo zločinu Ostrava můžete vidět na iVysílání.

Seriál Místo zločinu Ostrava je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.