FB pixel TP pixel
Mladé víno

Mladé víno

Mladé víno
Česko | 1986 | Vinná trilogie (kolekce) | Komedie | Satira

Třetí posezení u vína, tentokrát s počítačem. Film MLADÉ VÍNO byl natočen v přímé závislosti na divácky úspěšné předchozí dva: "Bouřlivé víno" a "Zralé víno". V komediálně laděném příběhu je důležitým aktérem počítač, kolem kterého se vlastně točí všechny události. Je spolehlivý, výkonný, ale nevyuž...

Třetí posezení u vína, tentokrát s počítačem. Film MLADÉ VÍNO byl natočen v přímé závislosti na divácky úspěšné předchozí dva: "Bouřlivé víno" a "Zralé víno". V komediálně laděném příběhu je důležitým aktérem počítač, kolem kterého se vlastně točí všechny události. Je spolehlivý, výkonný, ale nevyužitý. Jeho další budoucnost je tedy v rukou těch, kteří s ním zatím neumějí zacházet. Opět s hereckým koncertem Vladimíra Menšíka

IMDb  52 % CSFD  58 %

Mladé víno online

Sledovat Mladé víno online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mladé víno online, zda je ke stažení a zda má Mladé víno dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 30. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mladé víno obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mladé víno, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mladé víno postavy.

Mladé víno zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
331 154 diváků

Mladé víno recenze a hodnocení

Ve filmu Mladé víno hrají Vladimír Menšík, Božidara Turzonovová, Jiří Sovák, Iva Janžurová, Josef Abrhám, Pavel Nový, František Filipovský.

Film Mladé víno režíruje Václav Vorlíček.

Film Mladé víno vidělo v českých kinech 331 154 diváků.

Film Mladé víno můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Mladé víno je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.