FB pixel TP pixel
Zralé víno
Zralé víno

Zralé víno

Zralé víno
Česko | 1981 | Vinná trilogie (kolekce) | Komedie | Satira

V kraji vinic na jižní Moravě, v malebných Pálavicích, budeme sledovat další osudy jejich obyvatel. Opět se setkáme s Michalem Janákem, předsedou JZD Rozvoj a vinařem tělem i duší, který musí tentokrát řešit víc problémů než jen svůj žlučník. Má starosti se stavbou sušírny kukuřice a navíc se ostře ...

V kraji vinic na jižní Moravě, v malebných Pálavicích, budeme sledovat další osudy jejich obyvatel. Opět se setkáme s Michalem Janákem, předsedou JZD Rozvoj a vinařem tělem i duší, který musí tentokrát řešit víc problémů než jen svůj žlučník. Má starosti se stavbou sušírny kukuřice a navíc se ostře postaví proti názorům nového předsedy Urbana, který chce v družstvu zavést přidruženou výrobu nábytku. Do celé záležitosti se připlete podnikavý pan Weber - zloděj a podvodník, který Janáka připraví o velké peníze. Michal však společně s přáteli zosnuje plán jak podvodníka nachytat na hruškách a navíc získat zpět družstevní peníze i svoje úspory...Film Zralé víno je volným pokračováním komedie Bouřlivé víno z r. 1976.

Hrají: Vladimír Menšík, Jiří Sovák, Iva Janžurová, Božidara Turzonovová, Miloš Kopecký, František Němec

Režie: Václav Vorlíček

IMDb  58 % Kinobox  66 %

Zralé víno online

Sledovat Zralé víno online můžeš na Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zralé víno online, zda je ke stažení a zda má Zralé víno dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 11. 8. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zralé víno zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
332 099 diváků

Zralé víno recenze a hodnocení

Ve filmu Zralé víno hrají Vladimír Menšík, Jiří Sovák, Iva Janžurová, Božidara Turzonovová, Miloš Kopecký, František Němec.

Film Zralé víno režíruje Václav Vorlíček.

Film Zralé víno vidělo v českých kinech 332 099 diváků.

Film Zralé víno můžete vidět na Prima Plus, Voyo.

Film Zralé víno je online na Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.