FB pixel TP pixel
The Man Who Loved Yngve
The Man Who Loved Yngve

Mladí rebelové

The Man Who Loved Yngve
Norsko | 2008 | Jarle Klepp-trilogien | Komedie | Hudba | 90 minut

Norský Stavanger je sice příjemné, ale poněkud monotónní místo k životu, do něhož revoluční konec osmdesátých let proniká jen skrze televizní obrazovky. Jediný únik z okolní šedivé nudy nachází sedmnáctiletý Jarle v hudbě kapel nové vlny, pod jejichž vlivem založí s přáteli nejtvrdší punkovou kapelu...

Norský Stavanger je sice příjemné, ale poněkud monotónní místo k životu, do něhož revoluční konec osmdesátých let proniká jen skrze televizní obrazovky. Jediný únik z okolní šedivé nudy nachází sedmnáctiletý Jarle v hudbě kapel nové vlny, pod jejichž vlivem založí s přáteli nejtvrdší punkovou kapelu ve Stavangeru (především proto, aby jako nezletilý gymnazista konečně pronikl do jediného rockového klubu ve městě). Když však do školy nastoupí nový student Yngve, obrátí se Jarleho doposud dětský svět vzhůru nohama: aniž by tušil, jak k tomu došlo, zjišťuje, že volí mezi dívkou, kterou mu všichni závidí, a chlapcem, jehož ani pořádně nezná. S tak silným emočním zlomem, který se podařilo debutujícímu Stianu Kristiansenovi do snímku vložit, se lze setkat jen málokdy - jeho zábavná komedie o dospívání se takřka nepozorovaně zlomí do hořce melancholického vyprávění o nemožné lásce."

Hrají: Rolf Kristian Larsen, Ole Christoffer Ertvaag, Ida Elise Broch, Arthur Berning, Trine Wiggen, Jorgen Langhelle, Kristoffer Joner

Režie: Stian Kristiansen

IMDb  71 % Kinobox  70 %

Mladí rebelové online

Sledovat Mladí rebelové online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mladí rebelové online, zda je ke stažení a zda má Mladí rebelové dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 20. 3. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mladí rebelové recenze a hodnocení

Ve filmu Mladí rebelové hrají Rolf Kristian Larsen, Ole Christoffer Ertvaag, Ida Elise Broch, Arthur Berning, Trine Wiggen, Jorgen Langhelle, Kristoffer Joner.

Film Mladí rebelové režíruje Stian Kristiansen.

Film Mladí rebelové má 90 minut.

Film Mladí rebelové můžete vidět na Filmbox+.

Film Mladí rebelové je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.