FB pixel TP pixel
The Man Who Loved Yngve
The Man Who Loved Yngve

Mladí rebelové

The Man Who Loved Yngve
Norsko | 2008 | Jarle Klepp-trilogien | Komedie | Hudba | 90 minut

Norský Stavanger je sice příjemné, ale poněkud monotónní místo k životu, do něhož revoluční konec osmdesátých let proniká jen skrze televizní obrazovky. Jediný únik z okolní šedivé nudy nachází sedmnáctiletý Jarle v hudbě kapel nové vlny, pod jejichž vlivem založí s přáteli nejtvrdší punkovou kapelu...

Norský Stavanger je sice příjemné, ale poněkud monotónní místo k životu, do něhož revoluční konec osmdesátých let proniká jen skrze televizní obrazovky. Jediný únik z okolní šedivé nudy nachází sedmnáctiletý Jarle v hudbě kapel nové vlny, pod jejichž vlivem založí s přáteli nejtvrdší punkovou kapelu ve Stavangeru (především proto, aby jako nezletilý gymnazista konečně pronikl do jediného rockového klubu ve městě). Když však do školy nastoupí nový student Yngve, obrátí se Jarleho doposud dětský svět vzhůru nohama: aniž by tušil, jak k tomu došlo, zjišťuje, že volí mezi dívkou, kterou mu všichni závidí, a chlapcem, jehož ani pořádně nezná. S tak silným emočním zlomem, který se podařilo debutujícímu Stianu Kristiansenovi do snímku vložit, se lze setkat jen málokdy - jeho zábavná komedie o dospívání se takřka nepozorovaně zlomí do hořce melancholického vyprávění o nemožné lásce."

IMDb  71 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Mladí rebelové online

Mladí rebelové online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Mladí rebelové obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mladí rebelové, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mladí rebelové postavy.

Mladí rebelové recenze a hodnocení

Ve filmu Mladí rebelové hrají Rolf Kristian Larsen, Ole Christoffer Ertvaag, Ida Elise Broch, Arthur Berning, Trine Wiggen, Jorgen Langhelle, Kristoffer Joner.

Film Mladí rebelové režíruje Stian Kristiansen.

Film Mladí rebelové má 90 minut.

Film Mladí rebelové není zatím nikde online.

Film Mladí rebelové není zatím kde sledovat.