FB pixel TP pixel
Modern Times

Moderní doba

Modern Times
USA | 1936 | Komedie | Satira | 87 minut

Charles Chaplin a jeho souboj se stroji v éře, která není příliš nakloněna lidem. Společenská satira natáčená ještě v konvencích pantomimy němého období. Protest proti nehumánním aspektům te...

Charles Chaplin a jeho souboj se stroji v éře, která není příliš nakloněna lidem. Společenská satira natáčená ještě v konvencích pantomimy němého období. Protest proti nehumánním aspektům technické civilizace a automatizace lidského života. Film je vybudovaný jako mozaika epizod, každá z nich má vlastní výstavbu gagů, geniálně se v ní uplatňuje smysl pro humor ironii i sarkasmus.

IMDb  85 % CSFD  85 %

Moderní doba online

Sledovat Moderní doba online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Moderní doba online, zda je ke stažení a zda má Moderní doba dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 24. 3. 2021
Předplatné za 135 Kč

Moderní doba obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Moderní doba, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Moderní doba postavy.

Moderní doba novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Moderní doba, které najdeš na našem webu.

8 filmů, které byste měli vidět, pokud se chystáte na Jokera
8 filmů, které byste měli vidět, pokud se chystáte na Jokera
10.09.2019 14:00:00 | Tipy na film

Komiksový Joker aktuálně sbírá nesmírně pozitivní ohlasy na festivalech (z Benátek dokonce ukořistil hlavní cenu) a v kinech se regulérně objeví 3. října. Máte tedy pár týdnů na to, abyste se na příchod démonického Joaquina Phoenixe adekvátně připravit. Máme pár tipů!

Moderní doba recenze a hodnocení

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Moderní doba vidělo v českých kinech 4 252 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 261 979 Kč.