FB pixel TP pixel
Modigliani
Modigliani

Modigliani

Modigliani
Velká Británie | 2004 | 128 minut

Film vypráví o soupeření italského malíře Modiglianiho s jeho největším rivalem Pablem Piccasem. Oba dva se rozhodnou zúčastnit se pařížské výstavy a namalují velkolepá plátna. S vítězstvím je spojena nemalá suma peněz. Vyhrát ale může jen jeden. Který z nich to bude? Piccasovu manželku ztvárnila mo...

Film vypráví o soupeření italského malíře Modiglianiho s jeho největším rivalem Pablem Piccasem. Oba dva se rozhodnou zúčastnit se pařížské výstavy a namalují velkolepá plátna. S vítězstvím je spojena nemalá suma peněz. Vyhrát ale může jen jeden. Který z nich to bude? Piccasovu manželku ztvárnila modelka českého původu Eva Herzigová.

IMDb  74 % CSFD  72 %

Modigliani online

Sledovat Modigliani online můžeš na Canal Plus, Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Modigliani online, zda je ke stažení a zda má Modigliani dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Filmbox+
Filmbox+
původní znění | český dabing | SD kvalita | od 27. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Modigliani obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Modigliani, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Modigliani postavy.

Modigliani recenze a hodnocení

Ve filmu Modigliani hrají Andy García, Elsa Zylberstein, Omid Djalili, Eva Herzigová, Miriam Margolyes, Udo Kier, Peter Capaldi.

Film Modigliani režíruje .

Film Modigliani má 128 minut.

Film Modigliani můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+.

Film Modigliani je online na Canal Plus, Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.