FB pixel TP pixel
Monstrum
Monstrum

Monstrum

Monstrum
Česko | 2017 | Dokumenty | Umělci

Film Monstrum sleduje osudy sochaře Otakara Švece, jeho ženy Vlasty (Zuzana Stivínová) a jeho žáka (Martin Kraus). Sochař Otakar Švec není ve filmu vyobrazen jako komunista, ale jako člověk, který se snažil normálně žít, zachovat si důstojnost, profesionalitu, lásku své ženy a důvěru kolegů. Šílená ...

Film Monstrum sleduje osudy sochaře Otakara Švece, jeho ženy Vlasty (Zuzana Stivínová) a jeho žáka (Martin Kraus). Sochař Otakar Švec není ve filmu vyobrazen jako komunista, ale jako člověk, který se snažil normálně žít, zachovat si důstojnost, profesionalitu, lásku své ženy a důvěru kolegů. Šílená doba ale nakonec přivedla život umělce, který naprosto nečekaně vyhrál soutěž na Stalinův pomník, k tragickému konci.

Hrají: Martin Kraus, Zuzana Stivínová, Jan Novotný, Vladimír Polívka, Petra Nesvačilová, Patricie Pagáčová, Miroslav Etzler, Juraj Deák, Marian Roden, Miloslav Kopečný, Tomáš Havlínek

Režie: Viktor Polesný

Monstrum online

Sledovat Monstrum online můžeš na iVysílání, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Monstrum online, zda je ke stažení a zda má Monstrum dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 12. 1. 2024
Předplatné za 159 Kč
iVysílání
iVysílání
české titulky | od 28. 5. 2017
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Monstrum recenze a hodnocení

Ve filmu Monstrum hrají Martin Kraus, Zuzana Stivínová, Jan Novotný, Vladimír Polívka, Petra Nesvačilová, Patricie Pagáčová, Miroslav Etzler, Juraj Deák, Marian Roden, Miloslav Kopečný, Tomáš Havlínek.

Film Monstrum režíruje Viktor Polesný.

Film Monstrum můžete vidět na iVysílání, Voyo.

Film Monstrum je online na iVysílání, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.