FB pixel TP pixel
Sea of Dreams
Sea of Dreams

Moře snů

Sea of Dreams
Mexiko | 2006 | Fantasy filmy | Romantické fantasy | 99 minut

V romantické vesnici na pobřeží moře, žije dívka jménem Grecia. Její krása je tak nebezpečná, že i moře se do ní zamilovalo. Když byla malá, její rodiče zahynuli při nehodě na moři. Jen ona vyvázla nezraněna. Z Grecie se stává krásná žena, do níž se brzy zamilují dva bratři, Benjamin a Sebastian. Kd...

V romantické vesnici na pobřeží moře, žije dívka jménem Grecia. Její krása je tak nebezpečná, že i moře se do ní zamilovalo. Když byla malá, její rodiče zahynuli při nehodě na moři. Jen ona vyvázla nezraněna. Z Grecie se stává krásná žena, do níž se brzy zamilují dva bratři, Benjamin a Sebastian. Když se Benjamin jednoho dne za záhadných okolností utopí, všichni vesničané se domnívají, že Grecia je prokletá. Jen Sebastian v její prokletí nevěří a jeho láska se prohlubuje. Jeho matka však jeho lásku nepodporuje a brání sňatku. Jednoho dne se objevuje ve vesnici Marcelo. Fotograf, který se okamžitě zamiluje do Greciiny krásy a její radosti ze života. Marcelovo bezvýhradné přijetí Grecii chytne za sdrce a rázem se objevují otazníky. Má čekat na Sebastiana, zda dostanou od jeho matky požehnání? Má nechat své sdrce přijmout Marcelovu lásku? A co moře – dovolí jí vůbec nějaklou volbu?

IMDb  62 % CSFD  38 %

Moře snů online

Sledovat Moře snů online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Moře snů online, zda je ke stažení a zda má Moře snů dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 9. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč

Moře snů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Moře snů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Moře snů postavy.

Moře snů recenze a hodnocení