FB pixel TP pixel
Sea of Dreams
Sea of Dreams

Moře snů

Sea of Dreams
Mexiko | 2006 | Fantasy filmy | Romantické fantasy | 99 minut

V romantické vesnici na pobřeží moře, žije dívka jménem Grecia. Její krása je tak nebezpečná, že i moře se do ní zamilovalo. Když byla malá, její rodiče zahynuli při nehodě na moři. Jen ona vyvázla nezraněna. Z Grecie se stává krásná žena, do níž se brzy zamilují dva bratři, Benjamin a Sebastian. Kd...

V romantické vesnici na pobřeží moře, žije dívka jménem Grecia. Její krása je tak nebezpečná, že i moře se do ní zamilovalo. Když byla malá, její rodiče zahynuli při nehodě na moři. Jen ona vyvázla nezraněna. Z Grecie se stává krásná žena, do níž se brzy zamilují dva bratři, Benjamin a Sebastian. Když se Benjamin jednoho dne za záhadných okolností utopí, všichni vesničané se domnívají, že Grecia je prokletá. Jen Sebastian v její prokletí nevěří a jeho láska se prohlubuje. Jeho matka však jeho lásku nepodporuje a brání sňatku. Jednoho dne se objevuje ve vesnici Marcelo. Fotograf, který se okamžitě zamiluje do Greciiny krásy a její radosti ze života. Marcelovo bezvýhradné přijetí Grecii chytne za sdrce a rázem se objevují otazníky. Má čekat na Sebastiana, zda dostanou od jeho matky požehnání? Má nechat své sdrce přijmout Marcelovu lásku? A co moře – dovolí jí vůbec nějaklou volbu?

Hrají: Johnathon Schaech, Sendi Bar, Angélica María, Nicholas Gonzalez, Seymour Cassel, Sônia Braga, Julio Bekhor

Režie: José Pepe Bojórquez

IMDb  62 % Kinobox  49 %
Voyo
Fantasy filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Moře snů online

Moře snů online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Moře snů recenze a hodnocení

Ve filmu Moře snů hrají Johnathon Schaech, Sendi Bar, Angélica María, Nicholas Gonzalez, Seymour Cassel, Sônia Braga, Julio Bekhor.

Film Moře snů režíruje José Pepe Bojórquez.

Film Moře snů má 99 minut.

Film Moře snů není zatím nikde online.

Film Moře snů není zatím kde sledovat.