FB pixel TP pixel
My Favorite Martian

Můj nejoblíbenější Marťan

My Favorite Martian
USA | 1999 | Komedie | Mimozemšťané | 94 minut

Televizní reportér Tim (Jeff Daniels) je tak trochu smolař. Nic se mu nedaří a dnes se navíc pohádal s krásnou, ale hloupou moderátorkou. Její tatíček, majitel celé televizní stanice, ho na ...

Televizní reportér Tim (Jeff Daniels) je tak trochu smolař. Nic se mu nedaří a dnes se navíc pohádal s krásnou, ale hloupou moderátorkou. Její tatíček, majitel celé televizní stanice, ho na hodinu vyrazil. Cestou domů do Timova auta málem naboural porouchaný létající talíř. Ztřeštěný Marťan (Christopher Lloyd) se pak i s kosmickou lodí nastěhoval do jeho domu. Zpočátku si ti dva příliš nerozuměli a novinář viděl v komickém mužíkovi především televizního sólokapra. Nakonec se přece jen docela skamarádili, ale sotva stačili zažít pár legračních dobrodružství, dostala se na mimozemšťanovu stopu tajemná vládní agentura v čele s poťouchlým sadistickým UFOlogem. Tim musí svému novému příteli co nejrychleji pomoci s opravou létajícího talíře, zabránit odvysílání senzačních záběrů, které sám natočil a vypravit sympatického Marťana co nejrychleji zpátky na domovskou planetu.

IMDb  50 % CSFD  55 %

Můj nejoblíbenější Marťan recenze a hodnocení

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Můj nejoblíbenější Marťan vidělo v českých kinech 25 692 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 1 807 189 Kč.

Tvůj názor na Můj nejoblíbenější Marťan?