FB pixel TP pixel
My Favorite Martian
My Favorite Martian

Můj nejoblíbenější Marťan

My Favorite Martian
USA | 1999 | Komedie | Sci-fi komedie | 94 minut

Televizní reportér Tim (Jeff Daniels) je tak trochu smolař. Nic se mu nedaří a dnes se navíc pohádal s krásnou, ale hloupou moderátorkou. Její tatíček, majitel celé televizní stanice, ho na hodinu vyrazil. Cestou domů do Timova auta málem naboural porouchaný létající talíř. Ztřeštěný Marťan (Christo...

Televizní reportér Tim (Jeff Daniels) je tak trochu smolař. Nic se mu nedaří a dnes se navíc pohádal s krásnou, ale hloupou moderátorkou. Její tatíček, majitel celé televizní stanice, ho na hodinu vyrazil. Cestou domů do Timova auta málem naboural porouchaný létající talíř. Ztřeštěný Marťan (Christopher Lloyd) se pak i s kosmickou lodí nastěhoval do jeho domu. Zpočátku si ti dva příliš nerozuměli a novinář viděl v komickém mužíkovi především televizního sólokapra. Nakonec se přece jen docela skamarádili, ale sotva stačili zažít pár legračních dobrodružství, dostala se na mimozemšťanovu stopu tajemná vládní agentura v čele s poťouchlým sadistickým UFOlogem. Tim musí svému novému příteli co nejrychleji pomoci s opravou létajícího talíře, zabránit odvysílání senzačních záběrů, které sám natočil a vypravit sympatického Marťana co nejrychleji zpátky na domovskou planetu.

Hrají: Jeff Daniels, Elizabeth Hurley, Daryl Hannah, Christopher Lloyd, Wallace Shawn, Christine Ebersole, Michael Lerner

Režie: Donald Petrie

IMDb  51 % Kinobox  53 %

Můj nejoblíbenější Marťan online

Sledovat Můj nejoblíbenější Marťan online můžeš na Disney Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Můj nejoblíbenější Marťan online, zda je ke stažení a zda má Můj nejoblíbenější Marťan dabing nebo titulky.

Disney Plus
Disney Plus
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | | HD kvalita | od 12. 1. 2022
Předplatné za 239 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Můj nejoblíbenější Marťan zajímavosti

Rozpočet
65 000 000 $
Celosvětové tržby
36 850 101 $
Tržby v USA
36 850 101 $
Tržby v českých kinech
1 807 189 Kč
Návštěvnost v českých kinech
25 692 diváků

Můj nejoblíbenější Marťan recenze a hodnocení

Tvůj názor na Můj nejoblíbenější Marťan?

Ve filmu Můj nejoblíbenější Marťan hrají Jeff Daniels, Elizabeth Hurley, Daryl Hannah, Christopher Lloyd, Wallace Shawn, Christine Ebersole, Michael Lerner.

Film Můj nejoblíbenější Marťan režíruje Donald Petrie.

Film Můj nejoblíbenější Marťan má 94 minut.

Film Můj nejoblíbenější Marťan měl rozpočet 65 000 000 $.

Film Můj nejoblíbenější Marťan vidělo v českých kinech 25 692 diváků.

Film Můj nejoblíbenější Marťan můžete vidět na Disney Plus.

Film Můj nejoblíbenější Marťan je online na Disney Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.