FB pixel TP pixel
Mon oncle
Mon oncle

Můj strýček

Mon oncle
Francie | 1958 | Monsieur-Hulot-Saga | Komedie | Situace | 110 minut

Pan Hulot bydlí ve staré lidové čtvrti, kde po ulicích ještě pobíhají psi a lidé si najdou čas, aby se vedle pozdravu zastavili na kus řeči. Sestra pana Hulota naopak bydlí v moderní přepychové čtvrti, kde její manžel bohatý průmyslník postavil supermoderní vilu, po stránce techniky stejně jako odci...

Pan Hulot bydlí ve staré lidové čtvrti, kde po ulicích ještě pobíhají psi a lidé si najdou čas, aby se vedle pozdravu zastavili na kus řeči. Sestra pana Hulota naopak bydlí v moderní přepychové čtvrti, kde její manžel bohatý průmyslník postavil supermoderní vilu, po stránce techniky stejně jako odcizeného, vesměs nepraktického designu. Pan Hulot chodí navštěvovat svého devítiletého synovce Gérarda, pro kterého jsou jejich výlety na předměstí doslova rájem, může si hrát a vymýšlet nezbednosti s ostatními dětmi. Proto je třeba nezdárného synka po návratu domů ihned umýt a řádně vydezinfikovat. Přepychem spoutaným rodičům se však tato "výchova" vůbec nelíbí. Otec Gérarda zařídí panu Hulotovi práci. Ale ten do zmechanizovaného světa vnáší jen chaos a nepořádek a to v prostředí, kde je vše na tlačítka a na vnější efekt, rozhodně nesvědčí.

Hrají: Jacques Tati

Režie: Jacques Tati

IMDb  79 % Kinobox  78 %

Můj strýček online

Sledovat Můj strýček online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Můj strýček online, zda je ke stažení a zda má Můj strýček dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 14. 1. 2023
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 229 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Můj strýček novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Můj strýček, které najdeš na našem webu.

99 nejlepších komedií podle BBC
99 nejlepších komedií podle BBC
23.08.2017 | Tipy na film

Britská televizní stanice oslovila 52 filmových kritiků, aby vytvořili nejlepší filmové komedie všech dob. Když jejich hlasy sečetla, vznikl z toho ultimátní žebříček filmů, kde nechybí čistokrevné komedie, ale i parodie, satiry či černý humor. Do necelé stovky se probojoval také jediný český zástupce, ale jinak žebříček ovládly americké filmy. Tipnete si kdo vyhrál?

Můj strýček recenze a hodnocení

Ve filmu Můj strýček hrají Jacques Tati.

Film Můj strýček režíruje Jacques Tati.

Film Můj strýček má 110 minut.

Film Můj strýček můžete vidět na iTunes.

Film Můj strýček je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.