FB pixel TP pixel
Monsieur  Hulot's Holiday
Monsieur  Hulot's Holiday

Prázdniny pana Hulota

Monsieur Hulot's Holiday
Francie | 1953 | Monsieur-Hulot-Saga | Komedie | Satira | 84 minut

Prázdniny pana Hulota jsou druhým celovečerním filmem Jacquese Tatiho. Kaskádu gagů, drobných postřehů, komických situací rozvrstvených do několika plánů rozehrává Tati v prázdninovém prostředí přímořského městečka blízko Bretaně. Kaleidoskop lidí, kteří se přijeli rekreovat k Atlantiku, je složen s...

Prázdniny pana Hulota jsou druhým celovečerním filmem Jacquese Tatiho. Kaskádu gagů, drobných postřehů, komických situací rozvrstvených do několika plánů rozehrává Tati v prázdninovém prostředí přímořského městečka blízko Bretaně. Kaleidoskop lidí, kteří se přijeli rekreovat k Atlantiku, je složen se zástupců různých evropských národů. Přestože všichni opouštějí své všednodenní sterotypy, zdaleka neodhazují svůj charakter a zažité způsoby chování vpravdě národní. Angličanky nepřestanou hrát tenis a popíjet čaj, stejně jako typická Francouzka bude neustále hlídat své oblečení a účes a německá povaha vystupuje na povrch v nejobyčejnějších situacích. Zatímco multinárodní společnost se zabývá drobnými problémy lidí na prázdninách, v pozadí z rozhlasu zaznívají zprávy a komentáře zásadních politických a hospodářských problémů doby. A mezitím se s šumem moře mísí prázdninový provoz – hoteliéři, plavčíci, neúnavné všudypřítomné dětí. A uprostřed tohoto kolotání pan Hulot...

Hrají: Jacques Tati

Režie: Jacques Tati

IMDb  76 % Kinobox  73 %

Prázdniny pana Hulota online

Sledovat Prázdniny pana Hulota online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Prázdniny pana Hulota online, zda je ke stažení a zda má Prázdniny pana Hulota dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 4. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 229 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Prázdniny pana Hulota novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Prázdniny pana Hulota, které najdeš na našem webu.

99 nejlepších komedií podle BBC
99 nejlepších komedií podle BBC
23.08.2017 | Tipy na film

Britská televizní stanice oslovila 52 filmových kritiků, aby vytvořili nejlepší filmové komedie všech dob. Když jejich hlasy sečetla, vznikl z toho ultimátní žebříček filmů, kde nechybí čistokrevné komedie, ale i parodie, satiry či černý humor. Do necelé stovky se probojoval také jediný český zástupce, ale jinak žebříček ovládly americké filmy. Tipnete si kdo vyhrál?

Prázdniny pana Hulota recenze a hodnocení

Ve filmu Prázdniny pana Hulota hrají Jacques Tati.

Film Prázdniny pana Hulota režíruje Jacques Tati.

Film Prázdniny pana Hulota má 84 minut.

Film Prázdniny pana Hulota můžete vidět na iTunes.

Film Prázdniny pana Hulota je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.