FB pixel TP pixel
My Week with Marilyn
My Week with Marilyn

Můj týden s Marilyn

My Week with Marilyn
USA | 2011 | Drama | Showbyznys | 99 minut

Film Můj život s Marilyn Monroe nabízí neobvykle intimní pohled na hollywoodskou ikonu a její spontánní emotivní vztah s mladým mužem, který jí rozuměl víc než kdokoliv jiný. Začátkem léta 1956 vkročila americká herečka Marilyn Monroe poprvé na britskou půdu. Během svatební cesty s manželem Arthurem...

Film Můj život s Marilyn Monroe nabízí neobvykle intimní pohled na hollywoodskou ikonu a její spontánní emotivní vztah s mladým mužem, který jí rozuměl víc než kdokoliv jiný. Začátkem léta 1956 vkročila americká herečka Marilyn Monroe poprvé na britskou půdu. Během svatební cesty s manželem Arthurem Millerem, známým americkým dramatikem, přijela Monroe do Anglie natáčet snímek Princ a tanečnice. To samé léto se třiadvacetiletý Colin Clark poprvé v životě zúčastnil filmového natáčení. Clark, čerstvý absolvent Oxfordu, měl ambice stát se filmovým režisérem, ale zatím se musel spokojit s drobnými produkčními pracemi. O čtyřicet let později sepsal ve formě deníku svoje zážitky z tohoto natáčení a knihu nazval: „Princ, showgirl a já“. Jenže jeden týden v jeho zápiscích chyběl. Teprve po několika letech Clark prozradil proč.

IMDb  70 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Můj týden s Marilyn online

Můj týden s Marilyn online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Můj týden s Marilyn obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Můj týden s Marilyn, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Můj týden s Marilyn postavy.

Můj týden s Marilyn zajímavosti

Tržby v českých kinech
850 111 Kč
Návštěvnost v českých kinech
7 207 diváků

Můj týden s Marilyn recenze a hodnocení

Petr Kořínek
Petr Kořínek iDnes

To srovnání se nabízí a není vůbec od věci. V kinech se těsně po sobě schází dva autobiografické filmy o ženách, které patřily k ikonám své doby. Oba snímky se ......   Celá recenze

 60 %

Ve filmu Můj týden s Marilyn hrají Michelle Williams, Eddie Redmayne, Kenneth Branagh, Julia Ormond, Judi Dench, Emma Watson, Pip Torrens.

Film Můj týden s Marilyn režíruje Simon Curtis.

Film Můj týden s Marilyn má 99 minut.

Film Můj týden s Marilyn vidělo v českých kinech 7 207 diváků.

Film Můj týden s Marilyn není zatím nikde online.

Film Můj týden s Marilyn není zatím kde sledovat.